شنبه / ۱۳ آذر ۱۴۰۰ / ۱۱:۳۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۶۹۸
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

اطلاع‌رسانی رکن اساسی توسعه استان است

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه همه‌ی ظرفیت‌های استان بویژه بخش گردشگری و اقتصادیبرای کشور ناشناخته مانده است، گفت: اطلاع‌رسانی رکن اساسی توسعه است و استفاده از رسانه‌ها و روش‌های اطلاع‌رسانی هویت محقق شده برای توسعه به شمار می رود.

اطلاع‌رسانی رکن اساسی توسعه استان است
(شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰) ۱۱:۳۱

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی «استاندار» در نشست هماهنگی امور اطلاع رسانی استان که روز جمعه در محل استانداری با حضور مدیران فرهنگی و اطلاع رسانی استان برگزار شد، خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی و معرفی ظرفیت های استان به گونه‌ای باشد که ضمن آشنایی مردم با چهره واقعی استان؛ سیستان و بلوچستان کانون توجه سرمایه‌گذاران، گردشگران، هنرمندان، ورزشکاران، مدیران و تصمیم‌گیران کشور واقع شود‌.

وی افزود: متاسفانه تصویر غیرواقعی از استان نشان داده شده و از طرفی ما به عنوان متولیان و مسئولان امر هم نتوانستیم؛ ظرفیت‌های اقتصادی، مشاهیر و افتخارات فرهنگ و هنر استان را به ایرانیان معرفی کنیم.

استاندار سیستان و بلوچستان اظهار داشت: صدا و سیما و سایر رسانه ها نتایج اقدامات پیرامون جذب سرمایه گذاران در استان را رصد و در راستای امیدآفرینی برای مردم موضوعات را به صورت مستمر، منتشر و اطلاع‌رسانی کنند.

مدرس خیابانی با بیان اقدامات موفق انجام شده پیرامون اشتغالزایی بانوان و ایجاد مکان‌هایی برای معرفی و عرضه توانمندی های بانوان بدسرپرست و بی‌سرپرست استان، تاکید کرد: این دستاوردها و اقدامات برای آشنایی بیشتر مردم اطلاع رسانی شود.

وی تاکید کرد: مسئولان متولی اماکن پر رفت و آمد استان از جمله فرودگاه ها، شهرداریها، صدا و سیما و رسانه ها با استفاده از روش های اطلاع رسانی، بیلبوردها و امکانات فضای داخل شهرها؛ توانمندی ها، ظرفیت های سرمایه گذاری، مشاهیر و چهره های ماندگار استان را به مردم معرفی کنند.

استاندار سیستان و بلوچستان با برشمردن ظرفیت‌های فرهنگی، گردشگری، مشاهیر، ورزشکاران و نام آوران استان گفت: سواحل بکر و دیدنی مکران، آثار تاریخی و فرهنگی، مشاهیر، ورزشکاران، ظرفیت های صنعتی و معدنی، کشاورزی و شیلات استان می‌طلبد؛ دستگاه های فرهنگی بیش از گذشته فعالیت کنند و رسالت مهم اطلاع رسانی خود را انجام دهند‌.

تعداد بازدید : ۵۴۱
(شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰) ۱۱:۳۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید