دوشنبه / ۲۲ آذر ۱۴۰۰ / ۰۸:۱۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۷۲۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
بامری در نشست مشترک با مدیرکل آموزش و پرورش استان:

بیانیه گام دوم انقلاب باید مبنای عمل دستگاه‌های فرهنگی و اجتماعی باشد

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بیانیه گام دوم انقلاب به مثابه یک نقشه راه برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی باید مبنای عمل تمامی دستگاه‌های اجرایی بالاخص دستگاه‌ها و ارگان‌های فرهنگی و اجتماعی قرار گیرد.

بیانیه گام دوم انقلاب باید مبنای عمل دستگاه‌های فرهنگی و اجتماعی باشد
(دوشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۰) ۰۸:۱۴

رحمدل بامری در نشست مشترک با مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان ضمن تشکر از زحمات و تلاش‌های شبانه روزی معلمان و دست‌اندرکاران عرصه تعلیم و تربیت در دوران همه گیری کرونا اظهار کرد: خوشبختانه با تلاش همه عوامل ستادی و صف در آموزش و پرورش استان شاهد بهبود و ارتقای شاخص‌‍ های مختلف هستیم اما تا رسیدن به وضعیت مطلوب همچنان باید تلاش کرد و با برنامه ریزی و استفاده از ظرفیت های بومی کار را به سرانجام رساند.

وی دستیبابی به اهداف مورد نظر در بیانیه گام دوم انقلاب را نیازمند پرورش و تربیت نسلی انقلابی، جهادگر و اهل عمل عنوان کرد و گفت: با همراهی و هم‌افزایی بین بخشی باید قدم به قدم برای رسیدن به این اهداف تلاش کنیم.

بامری با اشاره به وجود مشکلات اعتباری و مالی در کشور، تصریح کرد: با صرفه‌جویی و اولویت‌گذاری می‌توان با همین منابع محدود مالی نیز کار را به خوبی پیش برد.

وی خاطر نشان کرد: برای حل مشکل کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش بهترین و اساسی‌ترین کار ایجاد دانشگاه های فرهنگیان در استان است که خوشبختانه زمینه راه اندازی دانشگاه فرهنگیان چابهار فراهم شده و نیاز به پیگیری آموزش و پرورش دارد.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار کمبود رشته های تخصصی و فنی در استان و همچنین کمبود نیروی محصل در این رشته ها را خطری بزرگ برای آینده استان عنوان کرد و گفت: در چند سال آینده برای بهره مندی از صنایع بزرگی همچون پتروشیمی چابهار با کمبود نیروی تخصصی و بومی در استان مواجه خواهیم بود.تعداد بازدید : ۴۵۳
(دوشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۰) ۰۸:۱۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید