چهارشنبه / ۱ دی ۱۴۰۰ / ۱۳:۲۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۷۶۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

مسایل ومشکلات سیستان و بلوچستان توسط استاندار درجلسه هیأت دولت تشریح میشود

بنا به دعوت رئیس جمهور؛ استاندار ویژه سیستان و بلوچستان در جلسه هیأت دولت حاضر ومسایل ومشکلات استان تشریح میشود.

مسایل ومشکلات سیستان و بلوچستان توسط استاندار درجلسه هیأت دولت تشریح میشود
(چهارشنبه ۱ دی ۱۴۰۰) ۱۳:۲۴

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ بر اساس دستور رئیس جمهور؛حسین مدرس خیابانی استاندار ویژه سیستان و بلوچستان با هدف تشریح آخرین وضعیت استان و بیان مسائل و مشکلات این خطه از کشور در نشست هیأت دولت شرکت خواهد کرد .

در این رابطه نشستی به ریاست استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مدیران استان پیش از ظهر امروز در سالن جلسات وحدت استانداری تشکیل شد و مهمترین اولویت های استان مورد بررسی قرار گرفت.

استاندار سیستان و بلوچستان؛موضوعات مربوط به تامین آب پایدار، تکمیل و احداث بزرگراه‌ها و راه‌های استان ،ساماندهی حاشیه نشینی، تکمیل و توسعه فضاهای بهداشتی و درمانی، توسعه فضاهای آموزشی، تأمین برق و تکمیل و بهسازی خطوط انتقال برق را از مهمترین اولویت‌های استان برشمرد و گفت:سایرمسایل استان درحوزه های دیگرنیز باجدیت پیگیری می‌شود تا توسعه متوازن در استان شکل بگیرد.

مدرس خیابانی با تاکید بر پیگیری جدی همه مسایل استان ،اظهار داشت: برنامه ها و مسایل استان باید به صورت اضطراری،میان مدت و بلند مدت دررأس پیگیری قرار بگیرد.

بنابراین گزارش؛حسب تشخیص و دستور رئیس جمهور استان های سیستان و بلوچستان به عنوان استان ویژه معرفی شدند که با انتصاب استانداران ویژه مقررگردیده است ،استانداران این استانها درفواصل زمانی معین در جلسات هیأت دولت شرکت کنند وبا بیان برنامه ها ومسایل استان،موارد بصورت ویژه توسط هیأت دولت مورد پیگیری ورفع قرارگیرد.

تعداد بازدید : ۵۳۴
(چهارشنبه ۱ دی ۱۴۰۰) ۱۳:۲۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید