چهارشنبه / ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ / ۲۱:۰۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۱۵۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار:راه برون رفت از مشکلات استان؛ تولید و اشتغال است

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: راه برون رفت از مشکلات و معضلات استان و کاهش اسیب های اجتماعی؛ رویکرد جهادی با منطق علمی و عمل به شعار سال تحت عنوان؛ تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین خواهد بود.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار:راه برون رفت از مشکلات استان؛ تولید و اشتغال است
(چهارشنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۱) ۲۱:۰۱

به گزارش روابط عمومی استانداری، رحمدل بامری معاون سیاسی و اجتماعی استاندار در جلسه وبینار با فرمانداران استان و دستگاههای اجرایی در رابطه با تبیین شعار سال جدید که توسط مقام معظم رهبری نامگذاری شده است، بر لزوم توجه به رویکرد جهادی با منطق علمی در مواجهه با مسائل و مشکلات و کاهش آسیب های اجتماعی تاکید نمود.

وی همچنین با یادآوری دستور ویژه استاندار سیستان و بلوچستان بر ضرورت تهیه اطلس اجتماعی استان و حضور فرمانداران، بعنوان فرمانده میدان در هر شهرستان و اهتمام در تدوین اطلس اجتماعی با هدف شناسایی، تحلیل و حل مشکلات با رویکرد علمی و استفاده از ظرفیت دانش بنیان و کارکرد بین بخشی مراکز علمی و دستکاههای اجرایی تاکید ویژه نمود.

معاون استاندار همجنین خواستار گسترش مراکز پارک علم و فناوری در سطح استان و توجه و برنامه ریزی اصولی در رابطه با مهارت اموزی نوین متناسب با شرایط، نیاز ها و استعداد افراد به منظور انجام یک کار جهادی در جهت مقابله با تهدیدات اجتماعی بعنوان بنیادی ترین معضلات و چالش های استان شد.

تعداد بازدید : ۱,۰۸۳
(چهارشنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۱) ۲۱:۰۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید