دوشنبه / ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۱:۱۹
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۱۶۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

برای تحقق شعار سال کل سیستان و بلوچستان پای کار است

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه در جهت تحقق شعار سال کل استان و دستگاه‌های اجرایی پای کار هستند گفت: همه‌ی ما تسهیل‌گر هستیم تا فضا را به گونه‌ای فراهم کنیم که در جهت تولید و اشتغال نتایج ملموس حاصل شود.

برای تحقق شعار سال کل سیستان و بلوچستان پای کار است
(دوشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۱:۱۹

حسین مدرس‌خیابانی شامگاه یکشنبه در نشست قرارگاه تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین اظهارداشت: مهمترین موضوع و اولویت محوری برنامه‌ها حمایت از تولید و اشتغال است.

وی خاطرنشان کرد: محور این نشست بررسی نحوه استفاده از محیط‌های دانش‌بنیان و پشتوانه‌های علمی جهت حمایت از تولید و اشتغال است.

استاندار سیستان و بلوچستان افزود: ما می‌خواهیم به وسیله ارتباط با دانشگاه‌ها، نخبگان، اساتید، جوانان، فناورها و پارک علم و فناوری در جهت حمایت از تولید و اشتغال قدم برداریم تا اشتغال و تولید را در استان به نتایجی برسانیم.

وی با بیان اینکه کمک به رشد حوزه دانش‌بنیان می‌تواند گره‌گشایی از فعالیت آنان باشد اظهارداشت: اگر دانش بیاید وسط خیلی از مسائل حل می‌شود.

مدرس خیابانی با تاکید بر اینکه شعارهای سال باید تعریف عملیاتی شود تصریح کرد: این عملیاتی‌سازی باید به ۲صورت باشد و در وهله نخست برای هر مجموعه‌ای که محصول دانش‌بنیان دارد و به محصولی رسیده از جهت مکان، مجوز و تسهیلات و کمک‌های فنی و اعتباری باید اقدام کرد.

وی ادامه داد: در وهله دوم عملیاتی‌سازی شعار سال واحدهای دانش‌بنیانی که به محصول نرسیدند در قالب یک قرارداد با گروه سرمایه‌گذار و واحدهای تولیدی مرتبط شوند.

وی با اشاره به اینکه پلتفرم بومی عرضه اینترنتی محصولات استان باید ایجاد شود تصریح کرد: یکی از روش‌های خوب بازاریابی که اثربخشی آن اثبات شده برپایی نمایشگاه‌ها است و نباید از این مهم غافل شویم.

مدرس خیابانی با تاکید بر صرفه جویی در مصرف آب بیان کرد: هیچ کس در استان حق ندارد فضای سبز شهری را از آب آشامیدنی و بهداشتی آبیاری کند و از آب‌های مصرفی و پساب برای این منظور استفاده شود.

تعداد بازدید : ۱,۰۸۲
(دوشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۱:۱۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید