جمعه / ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۵:۰۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۱۷۳
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

روز قدس در سیستان و بلوچستان /طنین وحدت مسلمانان در مبارزه همیشگی با اسرائیل

استاندار سیستان و بلوچستان گفت ؛ امروز مردم استان نشان دادند همه توطئه های دشمن نقش بر آب است و همه در مقابله با دشمن واحد به نام آمریکا و صهیونیسم به پا خاسته اند و برای مبارزه با نظام سلطه فرق بین شیعه و اهل سنت وجود ندارد.

روز قدس در سیستان و بلوچستان /طنین وحدت مسلمانان در مبارزه همیشگی با اسرائیل
(جمعه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۵:۰۳

به گزارش روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان؛ حسین مدرس خیابانی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در کنار مردم شهید پرور، غیور و همیشه در صحنه این استان در راهپیمایی روز قدس اظهارداشت: امروز شاهد نمایش قدرت ملل اسلامی در مقابل رژیم صهیونیستی و ابرقدرت‌های جهان هستیم.

وی ادامه داد: امروز شاهد جلوه‌ای از وحدت تمام اقوام و مذاهب جهان اسلام بوده و همه یک صدا برای مظلومیت فلسطین فریاد می‌زنیم و این فریاد در تمام جهان اسلام خواهد پیچید و به گوش صهیونیست‌ها و اربابان آنان رسیده و لرزه بر اندام آن‌ها می‌اندازد.

‌استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: نهالی که حضرت امام ۴۳ سال پیش کاشته هم‌اینک یک درخت تنومند شده که شاخه های آن در تمام جهان اسلام سایه افکنده و امروز تمام مسلمانان به پا خاسته و خواب را از صاحبان قدرت گرفته اند.

وی بیان کرد: صاحبان قدرت و رژیم صهیونیستی مطمئن باشند که جهان اسلام در حمایت از مردم مظلوم فلسطین لحظه‌ای از پای نخواهند ایستاد.

مدرس خیابانی تصریح کرد: امسال جلوه وحدت و یکپارچگی مسلمانان پررنگ تر از همیشه شده است و فرقی بین اقوام و مذاهب مختلف وجود ندارد و همه برای مبارزه با استکبار و صهیونیسم هم قسم شده اند.

وی ادامه داد: امروز نمایش قدرت جهان اسلام است که شیعه و سنی در کنار هم برای حمایت از مظلومیت فلسطین به پا خواسته‌ و صدای حمایت از مظلومیت فلسطین در سراسر جهان طنین انداز کرده و لرزه بر اندام دشمنان انداخته و خواب را از چشم هم پیمانان آنها گرفته است.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد:  امروز ما جلوه ای از وحدت را در پایتخت وحدت اسلامی زاهدان مشاهده کردیم و شاهد وحدتی مثال‌زدنی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین هستیم.

وی تاکید کرد: امروز مردم استان نشان دادند همه خباثت‌هایی که دشمنان در مرزهای شرقی کشورمان برای بر هم زدن یکپارچگی انجام دادند با اتحاد مردم نقش بر آب است ‌‌و همه در مقابل با دشمنی واحد به نام آمریکا و صهیونیسم به پاخواسته‌اند و برای مبارزه با نظام سلطه فرقی بین شیعه و اهل سنت وجود ندارد.


تعداد بازدید : ۱,۰۹۷
(جمعه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۵:۰۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید