پنج شنبه / ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۲۰:۳۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۲۱۷
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

تولیدات شرکت های دانش بنیان به دستگاه‌های اجرایی راه پیدا کند

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: باید تولیدات شرکت های دانش بنیان به دستگاه‌های اجرایی راه پیدا کرده و ارتباط بین آنها تقویت شود.

تولیدات شرکت های دانش بنیان به دستگاه‌های اجرایی راه پیدا کند
(پنج شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۲۰:۳۱

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی عصر پنجشنبه در "سومین نشست قرارگاه تولید، دانش‌بنیان، اشتغال آفرین" اظهارداشت: این گونه جلسات باید با بازدید و پیگیری‌های میدانی آمیخته شود چراکه جلسات به تنهایی مشکلی را حل نمی‌کند.

وی با تاکید بر مدیریت میدانی افزود: اینکه ما در میدان حاضر شویم و ببینیم چه اتفاقی افتاده مصداق این گونه مدیریت و کار اجرایی است.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ۱۶۰ نفر هم‌اینک در پروژه های ساخت راه در محور زابل به زاهدان و خاش به زاهدان اشتغال پیدا کرده‌اند.

وی تاکید کرد: اجرای پروژه های عمرانی عامل اشتغال جوانان استان بوده که علاوه بر آبادانی استان جوانان ما هم می‌توانند از آن بهره‌ ببرند.

مدرس خیابانی خاطرنشان کرد: نیازمندی های ما در حوزه صنعت، معدن و کشاورزی باید از طریق شرکت‌های دانش بنیان تامین شود.

وی ادامه داد: در ارزیابی اقدامات خود را در حوزه تولید دانش بنیان باید تعداد‌شرکت‌ها، میزان اشتغال، تنوع و تیراژ محصول را در نظر بگیریم.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: گیاهان دارویی، میوه‌های گرمسیری و استفاده از انرژی خورشیدی به عنوان موضوعات مهم استان باید در دستور کار پارک علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان قرار گیرد.

وی ادغان کرد: اگر نتوانیم در شرکت‌های دانش بنیان با تقاضا کف بازار ارتباط بگیریم تبدیل به پروژه‌هایی می‌شویم؛ که ممکن است به نتیجه برسند یا نرسند.

مدرس خیابانی تاکید کرد: قرار نیست مشتری شرکت های دانش بنیان فقط در سیستان و بلوچستان باشد بلکه می‌تواند هر یک از واحدهای تولیدی در خارج از استان متقاضی باشد.

گفتنی است در این نشست هریک از دستگاه‌های اجرایی گزارش عملکرد خود را در زمینه رفع مشکلات شرکت‌های دانش بنیان ارائه دادند.


تعداد بازدید : ۱,۱۲۳
(پنج شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۲۰:۳۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید