پنج شنبه / ۵ خرداد ۱۴۰۱ / ۲۰:۱۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۲۷۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون استاندار:

روابط عمومی ها سربازان جهاد تبیین هستند

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در شرایط تحریم و جنگ اقتصادی دشمن، همگان موظف هستیم؛ علاوه بر انجام وظایف سازمانی به عنوان تکلیف شرعی و انسانی در میدان باشیم و در این میان روابط عمومی سازمانها؛ سربازان این میدان و جهاد تبیین هستند.

روابط عمومی ها سربازان جهاد تبیین هستند
(پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱) ۲۰:۱۷

 

به گزارش روابط عمومی استانداری، رحمدل بامری "معاون سیاسی و اجتماعی استاندار" در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان با موضوع طرح اقتصادی دولت و جهاد تبیین بیان داشت: این طرح، تصمیم نه تنها دولت بلکه تصمیم نظام است و ضرورت دارد؛ روابط عمومی ها با تمام توان با انعکاس خدمات دولت و اطلاع رسانی به موقع و تنویر افکار عمومی این وظیفه خطیر را به درستی انجام دهند.

وی با بیان اینکه روابط عمومی باید آفندی عمل کند نه پدافندی، اضافه کرد: اگر به موقع وارد صحنه نشوید دشمن قبل از ما برنامه‌ریزی می‌کند و با اشاعه شایعات و اطلاعات خلاف واقع شرایط را به گونه‌ای دیگر و مطابق با اهداف خود وانمود می‌کند.

وی ادامه داد: دشمن تلاش می کند با بزرگ نمایی مشکلات مردم و کوچک شمردن خدمات نظام، یاس و ناامیدی را ترویج و فضای روانی جامعه را همسو با منافع و اهداف شوم خود تغییر دهد.

رحمدل بامری گفت: امروز دولت در ادامه سیاست های مهم اقتصاد مقاومتی و بیانیه گام دوم انقلاب و همچنین تحقق شعار سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین؛ معیشت مردم را هدف‌گذاری کرده و با حذف تدریجی ارز ترجیحی و حذف رانت و قاچاق و جلوگیری از سوءاستفاده دلالان؛ توزیع عادلانه یارانه ها را در دستور کار خود قرار داده است.

معاون استاندار خاطرنشان کرد: این شروع کار است و همه باید کمک کنیم تا این اهداف مهم اقتصادی دولت و نظام محقق شود.

وی افکار سنجی و مدیریت افکار عمومی را یکی از وظایف مهم روابط عمومی ها دانست و افزود: در شرایط امروز نیازمند تولید محتوای غنی و تخصصی توسط روابط عمومی و رسانه ها و کار جهادی و مستمر توسط همه سازمان ها و نهادها هستیم.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری همچنین با برشمردن ظرفیت‌های بی‌نظیر استان گفت: ضرورت دارد؛ ظرفیت ها و پتانسیل های متنوع استان به نحو شایسته معرفی شود.

بامری خاطرنشان کرد:مردم سیستان و بلوچستان همچنان صبورانه پای آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده اند که باید قدردان این مردمان صبور باشیم و این ظرفیت و سرمایه انسانی را به نحو شایسته معرفی نماییم.


تعداد بازدید : ۱,۶۷۱
(پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱) ۲۰:۱۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید