سه شنبه / ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ / ۱۸:۱۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۲۹۹
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون استاندار:

آشنایی نسل جوان با افکار و اندیشه های امام خمینی(ره) یک ضرورت مهم است

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار گفت: امروز آگاهی و آشنایی هرچه بیشتر نسل جوان و نوجوان جامعه با افکار، آراء، اندیشه‌ها و آرمان‌های بلند بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران از ضروریات اقتضایی جامعه است.

آشنایی نسل جوان با افکار و اندیشه های امام خمینی(ره) یک ضرورت مهم است
(سه شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۱) ۱۸:۱۴

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ نشست "هم اندیشی، برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و بزرگداشت قیام خونین ۱۵ خرداد" به ریاست رحمدل بامری معاون سیاسی و اجتماعی استانداری و با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی و تشکل‌های مردم‌نهاد در محل سالن جلسات این معاونت برگزار گردید.

بامری در این نشست؛ بر بهره‌مندی از تمامی ظرفیت‌های موجود به ویژه مردم محور بودن اینگونه مراسم با حضور اقشار مختلف مردم تاکید کرد.

وی با قدردانی از برنامه ها و فعالیت‌های برنامه ریزی شده برای این ایام، ارتقای سطح کیفی تمامی برنامه‌ها با تکیه بر موضوع جهاد تبیین و با رویکرد مناسبت‌های پیش‌رو از جمله سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام راحل(ره) ، آغاز زعامت مقام معظم رهبری و قیام خونین 15 خرداد به عنوان مبدا شروع نهضت اسلامی، را مورد تاکید قرار داد.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان در پایان بزرگداشت و گرامیداشت شایسته هر یک از مناسبت های ملی و مذهبی را وظیفه هر یک از افراد، نهادها و سازمان ها و آحاد جامعه دانست.

همچنین در ابتدای این نشست؛ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ضمن تبیین و تشریح ویژه‌ برنامه‌های پیش‌بینی‌شده این ایام در سراسر استان، هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن این مراسم در مرکز و نقاط مختلف استان را خواستار شد.

تعداد بازدید : ۱,۵۵۶
(سه شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۱) ۱۸:۱۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید