پنج شنبه / ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ / ۱۰:۲۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۳۰۷
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون استاندار:

ظرفیت های ناشناخته سیستان و بلوچستان در حوزه سینما مورد توجه قرار گیرد

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این استان ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های ناشناخته فراوانی دارد که می‌توان در سطح ملی با نگاه ویژه در حوزه سینما و فیلم‌سازی به آن پرداخته شود.

ظرفیت های ناشناخته سیستان و بلوچستان در حوزه سینما مورد توجه قرار گیرد
(پنج شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۱) ۱۰:۲۲

رحمدل بامری شامگاه چهارشنبه در نشست هیات امناء بنیاد توسعه فرهنگ و هنر سیستان و بلوچستان اظهارداشت: افراد علمی، فرهنگی، نخبه در همه زمینه‌ها و داشته‌های وحدت،  انسجام و گذشت مولفه‌های است که در تولید آثار سینمایی در سیستان و بلوچستان می‌توان به آن توجه داشت.

 وی با اشاره اینکه ظرفیت‌های استان ما ظرفیت‌های بینظیری است تصریح کرد: اگر فرهنگ غنی مردم سیستان و بلوچستان را در تمام عرصه‌های شهادت، کار و مقاومت‌پذیری مطرح کنیم می‌توانیم این استان را همسطح و پیشرو از سایر استان‌ها قرار دهیم.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان اظهارداشت: در حوزه استانی به لحاظ اعتباری و پشتیبانی این آمادگی تولید محتوا وجود دارد همچنین  نیروهای ماندگار و بومی و  خلاق در این استان شناسایی و حمایت خواهند شد.

وی با اشاره به دو کلید واژه تنگه احد و گنج پنهان که رهبر معظم انقلاب در خصوص این استان مطرح کردند افزود: در این زمینه می توان برنامه های ویژه و با کیفیت مطلوب در استان ساخت.

بامری ادامه داد: همچنین مدیران و دست‌اندرکاران حوزه سینما و فیلم‌سازی و رسانه‌ها در استان به بیان مشکلات سینمایی و حوزه فعالیت خود پرداخته و خواستار رفع این مشکلات و معضلات شوند.


تعداد بازدید : ۱,۵۵۳
(پنج شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۱) ۱۰:۲۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید