سه شنبه / ۷ تیر ۱۴۰۱ / ۱۰:۲۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۳۶۵
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

تاکید معاون استاندار بر استفاده از همه ظرفیت‌های استان برای برگزاری اردوهای راهیان نور

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: تمامی دستگاه‌های اجرایی، سازمان ها، نهادها و گروه‌های مردمی تلاش کنند؛ تا برنامه فرهنگی اردوهای راهیان نور به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

تاکید معاون استاندار بر استفاده از همه ظرفیت‌های استان برای برگزاری اردوهای راهیان نور
(سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱) ۱۰:۲۵

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ رحمدل بامری در جلسه ستاد راهیان نور استان که به ریاست معاون سیاسی و اجتماعی استانداری و با حضور عباسعلی ارجمندی؛ معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و دستگاه‌های عضو این ستاد برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به رویکرد دولت انقلابی و در این بازه خاص زمانی که نسل جوان با جنگ نرم و هجمه های گوناگون دشمنان مواجه هستند، بهره گیری از همه ظرفیت ها در راستای تبیین ارزش های انقلاب اسلامی ضرورت دارد.

وی افزود: فرمانداران مکلفند؛ با برگزاری جلسات منظم این ستاد و با استفاده از ظرفیت‌های داخلی شهرستان ها نسبت به پرداخت بخشی از هزینه‌های این حرکت مهم فرهنگی اقدام کنند.

بامری همچنین در ادامه با بیان اینکه افراد شرکت کننده در اردوهای راهیان نور سفیران و راویان فرهنگی استان هستند، بر تهیه بسته فرهنگی متحدالشکل جهت اثرگذاری بهتر با رعایت شرایط محلی و منطقه ای هر یک از شهرستان های استان تاکید کرد.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان در پایان خاطرنشان کرد: هزینه برای امور فرهنگی و ارزش‌های انقلاب اسلامی در واقع نوعی سرمایه‌گذاری است و اثرات ماندگاری در جامعه دارد.

تعداد بازدید : ۱,۵۴۸
(سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱) ۱۰:۲۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید