چهارشنبه / ۸ تیر ۱۴۰۱ / ۱۷:۰۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۳۷۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

تمامی تولیدکنندگان استان می توانند؛ تولیدات خود را در قالب پلتفرم s&b عرضه کنند

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تمامی تولیدکنندگان استان می توانند؛ تولیدات خود را در قالب پلتفرم s&b عرضه کنند و در همین راستا تاکنون ۲۵۰۰ محصول در قالب همین پلتفرم وارد شدند.

تمامی تولیدکنندگان استان می توانند؛ تولیدات خود را در قالب پلتفرم s&b عرضه کنند
(چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱) ۱۷:۰۴

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی "استاندار"صبح چهارشنبه در نشست مشترک با رییس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری اظهار داشت: تمام ایده ها، داشته ها و ثروت علمی استان که در اختیار جوانان و دانشگاهیان است باید به ثروتی برای عموم مردم تبدیل شود.

وی افزود: پارک علم و فناوری به عنوان نقطه تماس دستگاه های اجرایی با بخش علمی ابتدا به صورت مسئله محور و بعد با ایجاد راهکار برای تولید ثروت و در نهایت به اشتغال می پردازد.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات انجام شده این بود که دانشگاه ها با مسائل استان درگیر شدند و این امر موجب شد تا صرفاً به گفتن تئوری اکتفا نکنند همچنین تمامی پژوهش ها بر اساس نیازهای استان انجام گیرد.

وی ادامه داد: تمام غرفه های نمایشگاه تولیدات دانش بنیان برای نمایش تولیدات استان برپا شده پ خوشبختانه توانستیم تا حد زیادی این تولیدات را به ثروت برای مردم تبدیل کنیم.

مدرس خیابانی با بیان اینکه پارک علم و فناوری افتخاری برای استان است، افزود: همین که دانشگاه سیستان و بلوچستان در بسیاری از رتبه بندی ها رتبه اول پنجم را داراست، این خود باعث مباهات است.

وی تصریح کرد: پارک علم و فناوری چهره متفاوت از شهر را به نمایش می گذارد و امیدواریم که روزی به نقطه‌ای برسیم که سیما و چهره استان بسیار برتر و بهتر از پارک علم و فناوری باشد.

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید مجدد بر اینکه مهمترین دارایی استان نسل جوانی ست که باید به فناوری دست پیدا کنند، خاطرنشان کرد: در این راستا هدف گذاری کمی و کیفی انجام شده همچنین فضای خوبی برای تولیدات دانش بنیان (پارک علم و فناوری) وجود دارد که می تواند نقش مهمی در این امر داشته باشد.

وی اذعان کرد: تلاش کردیم با هدف گذاری در پارک علم و فناوری تمام طرح ها و پژوهش ها به سمت حل مشکلات استان برود همچنین با راه‌اندازی هنرستان مهارت آموزی، بتوانیم کادر فنی و متخصص خود را از داخل استان تامین کنیم.

تعداد بازدید : ۱,۵۶۵
(چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱) ۱۷:۰۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید