پنج شنبه / ۱۶ تیر ۱۴۰۱ / ۱۸:۰۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۳۹۹
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری:

مناسبت بزرگداشت عید غدیر فرصت مناسبی برای تقویت ارزشها و باورهای دینی است

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری گفت: همه باید دغدغه دین و پاسداری از ارزشها را داشته باشیم و مناسبت های دینی از جمله واقعه غدیر، فرصت مغتنمی برای تقویت اعتقادات و باورهای دینی است.

مناسبت بزرگداشت عید غدیر فرصت مناسبی برای تقویت ارزشها و باورهای دینی است
(پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱) ۱۸:۰۸

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ نشست شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان پیش از ظهر امروز به ریاست رحمدل بامری"معاون سیاسی و اجتماعی استانداری" و با حضور مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان در استانداری برگزار شد.

رحمدل بامری در این نشست با توجه به درپیش بودن عید بزرگ قدیرخم با اشاره به ابعاد مختلف شخصیت حضرت علی(ع) اظهار داشت: مناسبت بزرگداشت عید غدیر فرصت مناسبی برای تقویت باورهای دینی و شناخت ابعاد شخصیتی حضرت علی(ع) است و وظیفه داریم با الهام گرفتن از سیره و روش ایشان در زوایای مختلف کار و زندگی الگوبرداری کنیم.

وی با توجه به شکل گیری پویش مردمی غدیر، این فرصت را بسیار مناسب عنوان کرد که هرکس با استفاده از همه ظرفیت ها و امکانات موجود در اختیار، در این پویش سهمی داشته باشد.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار بیان داشت: این بستر فراهم شده ظرفیت بسیار مغتنمی است که در بعد معنوی و فرهنگی نقش آفرینی داشته باشیم چرا که دشمنان و معاندین طی جنگ نرم و جنگ رسانه‌ای اعتقادات دینی مردم را مورد هجمه قرار داده اند و از هر ترفندی برای تضعیف این باورها و کمرنگ کردن باور های دینی مردم و سوق دادن به سمت زندگی غربی و مادی گرایی استفاده می کنند و برای رسیدن به اهدافشان از همه ظرفیت‌های رسانه‌ای خود استفاده می کنند.

بامری خاطرنشان کرد:همه ما برای مقابله با مواضع دشمن و در این جنگ نرم رسالت و وظیفه مهمی بر عهده داریم و مناسبت های دینی از جمله مناسبت غدیر فرصت مناسبی برای خنثی سازی ترفندهای دشمن است.

معاون استاندار سرود سلام فرمانده را از فعالیت‌های خلاقانه عنوان کرد که می‌توان الگویی موفق برای اجرای فعالیت‌های معنوی و اثرگذار باشد.

وی گفت: این برنامه به صورت خودجوش و مردمی و بدون اعتبارات دولتی و با معنی و محتوای بسیار غنی و اهداف بلند در سطح کشور و در سطح بین المللی مطرح شد که می تواند در سایر فعالیت ها نیز الگو برداری شود که اجرای برنامه ها و فعالیتها را به اختصاص منابع و امکانات خاص منوط نداشته باشیم.

تعداد بازدید : ۱,۳۰۳
(پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱) ۱۸:۰۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید