شنبه / ۱۸ تیر ۱۴۰۱ / ۱۶:۲۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۴۱۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

استاندار سیستان و بلوچستان دز چهارم واکسن کرونا را دریافت کرد

حسین مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان با حضور در مرکز خدمات جامع سلامت امیرالمومنین علیه السلام و یکی از مراکز هفتگانه واکسیناسیون زاهدان، دز چهارم واکسن کرونا را دریافت کرد.

استاندار سیستان و بلوچستان دز چهارم واکسن کرونا را دریافت کرد
(شنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۱) ۱۶:۲۰

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی "استاندار" پس از دریافت واکسن به خبرنگاران گفت: با توجه به شیوع مجدد امیکرون در کشور و رشد مبتلایان و فوتی های ناشی از بیماری کرونا به مردم عزیز استان توصیه می کنم؛ ضمن مراجعه به مراکز واکسیناسیون و دریافت دز یادآور، رعایت شیوه نامه های بهداشتی و استفاده از ماسک را جدی بگیرند.

وی تاکید کرد: در فضاهای مسقف و اجتماعات استفاده از ماسک و رعایت سایر دستورالعمل های بهداشتی ضرورت دارد.

استاندار سیستان و بلوچستان از فعال نمودن مجدد جلسات استانی ستاد کرونا خبر داد و افزود: کاهش ابتلا و فوتی ها موجب عادی انگاری شده لذا لازم است؛ با توجه به صدمات و تبعات جبران ناپذیر کرونا به سلامت و زندگی افراد و اختلال در کسب و کار و به ویژه آموزش، تزریق دز یادآور واکسن و استفاده از ماسک و رعایت نکات بهداشتی با جدیت دنبال شود.

وی در پایان از دانشگاههای علوم پزشکی استان خواست: با استفاده از ظرفیت طرح شهید سلیمانی و بسیج نسبت به افزایش مراکز واکسیناسیون و استقرار پایگاه های سیار به منظور واکسیناسیون عمومی اقدام نمایند.

تعداد بازدید : ۱,۴۷۲
(شنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۱) ۱۶:۲۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید