چهارشنبه / ۲۲ تیر ۱۴۰۱ / ۰۷:۴۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۴۱۴
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

نگاه حاکم بر سیستان و بلوچستان باید از جنس تفکر دانش بنیان باشد

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه با اقدامات علمی باید موجبات پیشرفت استان را فراهم کنیم، گفت: نگاه حاکم بر سیستان و بلوچستان باید از جنس تفکر دانش بنیان باشد.

نگاه حاکم بر سیستان و بلوچستان باید از جنس تفکر دانش بنیان باشد
(چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۱) ۰۷:۴۵

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ عباسعلی ارجمندی روز سه شنبه در نشست هم اندیشی دفاتر ارتباط دولت، صنعت و دانشگاه اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) چندین سال متوالی است که نامگذاری سال را به حوزه اقتصاد اختصاص داده لذا نگاهی جدید در حوزه اقتصاد می‌تواند بسیاری از مشکلات استان را حل کند.

وی ادامه داد: از ظرفیت و داشته های خود استان باید استفاده کرد و مواد مصرفی مورد نیاز این منطقه باید در همین منطقه تولید شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: داشته های زیادی در استان داریم که باید از آنها به خوبی استفاده کنیم لذا باید اعتبارات آموزش و پژوهش استان نیز به سمت تولید دانش بنیان با استفاده از ظرفیت‌های بومی هدایت شود.

وی تصریح کرد: زنجیره ارتباط دستگاه های اجرایی با بخش صنعت و دانشگاه باید به صورت مطلوب شکل گیرد لذا‌ لازم است با بسترسازی مناسب همه مجموعه ها پای کار آمده و محصولات خود را معرفی کنند.

ارجمندی تاکید کرد: انسان ها می توانند خاک را به طلا تبدیل کنند و به آن ارزش دهند لذا در کمیته های تخصصی باید استفاده از ظرفیت های بومی در اولویت قرار گیرد.

تعداد بازدید : ۱,۳۵۹
(چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۱) ۰۷:۴۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید