شنبه / ۲۵ تیر ۱۴۰۱ / ۱۴:۳۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۴۲۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

لزوم تزریق دز یادآور واکسن کرونا/ واکسیناسیون عمومی در دستور کار قرار گیرد

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: هر یک از افراد بالای ۱۸ سال که از آخرین نوبت تزریق واکسن وی شش ماه بگذرد ملزم به تزریق دٌز یادآور است.

لزوم تزریق دز یادآور واکسن کرونا/ واکسیناسیون عمومی در دستور کار قرار گیرد
(شنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۱) ۱۴:۳۱

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی روز شنبه در نشست ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا اظهار داشت: سه شهرستان زابل، هیرمند و دلگان هم اینک در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند و سایر شهرستان‌ها نیز در وضعیت آبی به سر می برند.

وی خاطرنشان کرد: در هفته گذشته ۳۶۲ نفر ابتلاء به ثبت رسیده که حدود دو و نیم برابر شده همچنین در حوزه بستری آمار به پنج برابر رسیده است

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر رتبه اول در تزریق واکسن دٌز یادآور را به خود اختصاص داده است که نسبت مستقیمی با میزان بستری و ابتلاء پایین این منطقه دارد.

وی با تاکید بر اینکه سلامت و معیشت دو محور مهم برای دولت سیزدهم است اذعان کرد: فرمانداران همه جلسات ستاد کرونا را به صورت هفتگی برگزار و صورت جلسه و مصوبات آن را نیز اجرا کنند.

مدرس خیابانی خاطرنشان کرد: واکسیناسیون عمومی مردم در مراکز ثابت و سیار در اماکن عمومی چون پارک ها، سینما و کنسرت ها در دستور کار قرار گیرد.

وی با اشاره به واکسیناسیون گروه‌های مختلف مردم ادامه داد: ادارات عضو شورای اداری اصناف دانشجویان بانکها دٌز یادآور را تزریق کنند.

استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: آسان ترین ارزان ترین راه مبارزه با کرونا پیشگیری از ابتلا و تزریق دٌز یادآور واکسن است.
وی با اشاره به میزبانی زائران اربعین در مرز افزود: مراکز قرنطینه و زیرساخت های لازم در مرز ریمدان احداث شده‌ است.

مدرس خیابانی با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی در افزایش میزان واکسیناسیون تصریح کرد: همه مدیران، علما و روحانیون برای تزریق دٌز یادآور پیش قدم شوند.

تعداد بازدید : ۱,۴۴۸
(شنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۱) ۱۴:۳۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید