شنبه / ۸ اَمرداد ۱۴۰۱ / ۰۱:۳۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۴۶۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات به هنر آموزان فنی حرفه‌ای اعطا می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: هر نیروی انسانی که خدمت سربازی خود را تمام کرده باشد و دوره های آموزش فنی و حرفه ای را فرا بگیرد و قصد ایجاد اشتغال داشته باشد ۱۰۰ میلیون تسهیلات دریافت خواهد کرد.

۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات به هنر آموزان فنی حرفه‌ای اعطا می شود
(شنبه ۸ اَمرداد ۱۴۰۱) ۰۱:۳۱

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ داود شهرکی در مراسم بزرگداشت ششم مردادماه سالروز تاسیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اظهار داشت: آموزش های فنی و حرفه ای به روز و براساس نیاز جامعه باشد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان با بیان اینکه اگر نیرو ماهر باشد شغل او پایدار خواهد بود، ادامه داد: همه دستگاه ها، واحدهای تولیدی، بخش خصوصی و دولتی به نیروی ماهر نیاز دارند.

شهرکی اعلام کرد: امامان جمعه و جماعت از طریق تریبون هایی که در اختیار دارند ظرفیت های آموزش های فنی و حرفه ای را برای مخاطبان خودشان بازگو کنند.

وی با بیان اینکه معرفی ظرفیت های آموزش های فنی و حرفه ای از طریق تریبون نماز جمعه و جماعت بسیار تاثیر گذار است، افزود: با وجود این همه ظرفیت و پتانسیل قابل قبول نیست که جوان ما بیکار باشد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان ادامه داد: جوانان استان ما نباید فقط به فکر شغل اداری باشند زیرا که همه آنها بیکار می مانند و دیگران از دیگر استانهای کشور جای آنها را می گیرند.

تعداد بازدید : ۱,۵۷۳
(شنبه ۸ اَمرداد ۱۴۰۱) ۰۱:۳۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید