دوشنبه / ۲۴ اَمرداد ۱۴۰۱ / ۱۱:۱۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۴۹۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

قرارگاه عفاف و حجاب با کار تخصصی فرهنگی این مهم را در جامعه ترویج کند

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: قرارگاه عفاف و حجاب به عنوان قرارگاه متخصص، کار تخصصی و اصولی باید انجام دهد و با الگو سازی درست این مهم را در جامعه ترویج دهد.

قرارگاه عفاف و حجاب با کار تخصصی فرهنگی این مهم را در جامعه ترویج کند
(دوشنبه ۲۴ اَمرداد ۱۴۰۱) ۱۱:۱۴

به گزارش روابط‌عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی در نشست ترویج فرهنگ عفاف و حجاب اظهارداشت: لازم است نظام ارزیابی در حوزه‌ عفاف و حجاب بین فرمانداری ها برقرار شود که در این راستا قطعاً کار فرهنگی بیشترین تاثیر را دارد.

وی با تاکید بر اینکه باید در زمینه عفاف و حجاب تولید محتوای فاخر داشته باشیم، ادامه داد: در حوزه عفاف و حجاب کار باید ایده محور باشد و از جملات کلیشه ای عبور کنیم چراکه جمعیت هدف ما جوانان هستند.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: حفظ حجاب نه تنها برای جامعه سودمند است بلکه بخش اعظمی از منافع آن متوجه خود فرد و جامعه‌ است.

وی خاطرنشان کرد: قرارگاه عفاف و حجاب به عنوان قرارگاه متخصص، کار تخصصی و اصولی باید انجام دهد و با الگو سازی درست این مهم را در جامعه ترویج دهد.

مدرس خیابانی با تاکید بر نقش پر رنگ علما و روحانیون اذعان کرد: علما، روحانیون و صاحبان تربیون نقش موثرتری در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب دارند.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: برگزاری پاتوق های دوستانه در این خصوص از سوی جوانان مومن انقلابی باید در دستور کار قرار گیرد چراکه این امر به مراتب موثر از سخنرانی های صرف است.

تعداد بازدید : ۱,۰۷۸
(دوشنبه ۲۴ اَمرداد ۱۴۰۱) ۱۱:۱۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید