سه شنبه / ۲۵ اَمرداد ۱۴۰۱ / ۱۲:۵۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۴۹۴
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون استاندار:

باید از ظرفیت فضای مجازی به عنوان فرصت استفاده کرد

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: برای معرفی و اطلاع رسانی شایسته خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت سیزدهم باید تولید محتوا صورت گرفته و از ظرفیتهای اطلاع رسانی استان به ویژه فضای مجازی به عنوان یک فرصت استفاده کرد.

باید از ظرفیت فضای مجازی به عنوان فرصت استفاده کرد
(سه شنبه ۲۵ اَمرداد ۱۴۰۱) ۱۲:۵۸

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ رحمدل بامری در بیست و هفتمین جلسه شورای اطلاع رسانی سیستان و بلوچستان با بررسی دستورالعمل برگزاری برنامه های گرامیداشت هفته دولت اظهارداشت: با ارائه و دیده شدن خدمات نظام در این ایام با موج سواری و تحریکات دشمن مقابله شود.

وی تاکید کرد: دستگاه ها و سازمان های دولتی سیستان و بلوچستان،مستندات موثر و واقعی برای معرفی پروژه‌های کلان، جهت اقناع افکار عمومی را در نظر گیرند.

دبیر شورای اطلاع رسانی سیستان و بلوچستان نیز با ارائه برنامه‌های پیشنهادی هفته دولت در حوزه اطلاع رسانی بیان کرد: استقرار مدیران در ایام بزرگداشت هفته دولت با عنوان میز خدمت برای پاسخگویی و رفع مشکلات مردم در اولویت و دستور کار قرار گیرد.

حسین مسگرانی خاطر نشان کرد: نکته قابل توجه و حائز اهمیت در معرفی خدمات نظام، تمرکز بر ادبیات و گفتمان مشترک در اظهارنظرها، مواضع و ارتباط با افکار عمومی ناظر بر شعارها، وعده‌ها و گفتمان دولت مردمی باید مدنظر قرارگیرد.

اهم دستور کار جلسه با ساختار، اهداف، سیاست ها و برنامه های اجرایی و رسانه‌ای مورد بررسی قرار گرفت.

تعداد بازدید : ۱,۱۱۸
(سه شنبه ۲۵ اَمرداد ۱۴۰۱) ۱۲:۵۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید