پنج شنبه / ۲۷ اَمرداد ۱۴۰۱ / ۱۵:۴۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۴۹۹
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

نگاه ویژه دولت سیزدهم به سیستان و بلوچستان/ لزوم استفاده از ظرفیت نخبگان

معاون سیاسی اجتماعی استاندار گفت: امروز نگاه دولت به استان یک نگاه ویژه است که می توان آن را در پروژه هایی که بعد از سال‌ها انتظار به اجرا درآمده است، دید.

نگاه ویژه دولت سیزدهم به سیستان و بلوچستان/ لزوم استفاده از ظرفیت نخبگان
(پنج شنبه ۲۷ اَمرداد ۱۴۰۱) ۱۵:۴۳

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ رحمدل بامری در نشست شورای اداری ضمن گرامی داشت روز خبرنگار و بازگشت آزادگان به میهن اسلامی همچنین تسلیت ایام اظهار داشت: امیدوارم با آگاهی بخشی به مردم، خدمات نظام و حلاوت آن را به آحاد جامعه بچشانیم.

وی افزود: در آستانه هفته دولت نباید از نقش مردم غافل ماند چرا که هر چه انجام شده با یاری همین مردم است و در آینده نیز به یاری آنان نیاز داریم تا بتوانیم سیاست های مورد نظر را اجرایی و عملیاتی کنیم.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: یکی از وظایف مهم ما در دولت مردمی، امید آفرینی و جهاد تبیین است که باید در هفته دولت به آن تبلور و عینیت ببخشیم.

وی با اشاره به ارتباط دوسویه بین مردم و نظام اذعان کرد: ما امانت داری بیش نیستیم که باید یک درک واقع بینانه از مسائل استان و کشور داشته باشیم.

بامری با تاکید بر مملوس و عینی کردن نگاه ها به داخل استان خاطرنشان کرد: باید از ظرفیت های بی نظیر موجود در داخل این منطقه استفاده کرد.

وی با تاکید بر تحقق شعار سال افزود: دستگاه های اجرایی باید از ظرفیت پارک علم و فناوری و مراکز رشد استفاده کنند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مدیران یک شان بیشتر ندارد آن هم سربازی و نوکری مردم است لذا باید تمام تلاش خود را برای خدمت گذاری به جامعه به کار بگیرند.

وی با اشاره به ظرفیت رسانه ملی و ائمه جمعه بیان کرد: تلاش برای مشارکت نخبگان در جامعه اهمیت دارد بر این اساس ارتباط دوسویه با اصحاب رسانه مورد تاکید است.

بامری ادامه داد: حضور در میدان می‌تواند بسیاری از مشکلات را حل کند لذا مدیران سعی کنند از نزدیک شاهد اجرای پروژه ها بوده و روند آن را کنترل کنند.

وی اظهار داشت: مدیران توجه داشته باشند تا علاوه بر مسئولیت پذیری و پرهیز از بن بست نمایی وعده خارج از زمان به کسی ندهند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان تاکید کرد: دستگاه های اجرایی نمایندگی هایی در شهرها و بخش های استان مستقر کند تا خدمت رسانی به مردم به صورت مطلوب انجام شود

تعداد بازدید : ۱,۱۷۱
(پنج شنبه ۲۷ اَمرداد ۱۴۰۱) ۱۵:۴۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید