جمعه / ۴ شهریور ۱۴۰۱ / ۱۴:۱۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۵۱۹
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

رتبه اول برپایی میزهای خدمت مربوط به سیستان و بلوچستان است/ برگزاری۷۲۰ میز خدمت در سال ۱۴۰۱

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ۷۲۰ میز خدمت از ابتدای سال جاری تاکنون در جهت رفع مشکل ۲۷ هزار نفر از مردم در سطح استان برگزار شده است.

رتبه اول برپایی میزهای خدمت مربوط به سیستان و بلوچستان است/ برگزاری۷۲۰ میز خدمت در سال ۱۴۰۱
(جمعه ۴ شهریور ۱۴۰۱) ۱۴:۱۳

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی روز جمعه در جریان سفر وزیر دادگستری به استان و حضور در میز خدمت اظهار داشت: حضور وزیر دادگستری در استان موجب منعکس شدن بسیاری از مسائل و مشکلات این منطقه به مرکز و پیگیری آن ها خواهد شد.

وی افزود: بنا بر ابلاغیه رئیس جمهور، مدیران باید مدیرانی مردمی بوده و در میدان حضور داشته باشند تا بتوانند مسائل و مشکلات مردم را از نزدیک درک کنند.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: یکی از راه های ارتباط مردم با مسئولان برگزاری همین میزهای خدمت است که موجب سهولت دسترسی آحاد جامعه به مدیران دستگاه های اجرایی می شود.

وی تاکید کرد: با ابلاغیه دولت برگزاری و ضرورت حضور در میدان، میزهای خدمت در سراسر استان در دستور کار قرار گرفت.

مدرس خیابانی خاطرنشان کرد: مدیران کل ثبت اسناد، توزیع برق و جهاد کشاورزی در سه ماهه اول رتبه های برتر در برگزاری میزهای خدمت را به خود اختصاص دادند.

وی ادامه داد: از شاخص های ارزیابی میزهای خدمت می توان مشارکت دستگاه در برگزاری میز خدمت، میزان رضایتمندی مردم از نتایج میز خدمت برگزار شده و پیگیری قول هایی که به مردم داده شده را برشمرد.

تعداد بازدید : ۱,۰۵۲
(جمعه ۴ شهریور ۱۴۰۱) ۱۴:۱۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید