جمعه / ۴ شهریور ۱۴۰۱ / ۱۵:۱۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۵۲۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

اشتغال ۲۲ هزار نفر رهاورد اجرای پروژه های یک سال گذشته در سیستان و بلوچستان

وزیر دادگستری گفت: بیش از ۸ هزار میلیارد تومان پروژه در سیستان و بلوچستان به بهره برداری رسیده که حاصل آن اشتغال ۲۲ هزار نفر از جوانان این استان بوده است.

اشتغال ۲۲ هزار نفر رهاورد اجرای پروژه های یک سال گذشته در سیستان و بلوچستان
(جمعه ۴ شهریور ۱۴۰۱) ۱۵:۱۵

به گزارش روابط‌عمومی استانداری؛ امین حسین رحیمی در نمازجمعه زاهدان اظهار داشت: خوشبختانه یک ثبات نسبی در بازار حاکم شده و در ایام ابتدایی اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها هر هفته جلسات فراوانی برای هماهنگی و پیگیری در دولت تشکیل می شد.

وی افزود: در استان با محوریت آیت الله محامی، مدیریت دکتر مدرس خیابانی، آیت الله مصطفوی و همچنین اتحاد و برادری حاکم در این منطقه طرح مردمی سازی یارانه ها به خوبی اجرا و مدیریت شد.

وزیر دادگستری خاطرنشان کرد: امروز با حضور در حاشیه شهر تمام مشکلات رویت و در جلسات هیئت دولت قطعا این مسائل منعکس خواهد شد.

وی با اشاره به اقدامات مهمی که از ابتدای انقلاب اسلامی در این استان تاکنون انجام شده ادامه داد: در این دولت با عزمی جدی، تلاش‌های فراوانی صورت گرفته اما نیاز به کوشش بیشتری است تا کمبودها مرتفع شود.

رحیمی اذعان کرد: در یک سال گذشته ۳۰۰ کیلومتر راه روستایی و ۱۵۰ کیلومتر بزرگراه و راه اصلی در این استان به بهره برداری رسیده است.

وی با تاکید بر به سرانجام رساندن پروژه های نیمه تمام خاطرنشان کرد: پروژه‌های نیمه تمام زیادی وجود دارد که اولویت رئیس محترم جمهور اتمام این پروژه ها است.

وزیر دادگستری تصریح کرد: ما در دولت سیزدهم در این مدت تلاش کردیم تا مردم آسایش داشته باشند که البته همیاری مردم را در اجرای طرح ها نیز شاهد بودیم به طور مثال در طرح مردمی سازی یارانه ها مردم دچار سختی شدند، از مردم عذرخواهی می‌کنیم اما چاره ای جز اجرای این طرح نبود و قطعاً نفع اجرای آن متوجه خود مردم است.

رحیمی با اشاره به اینکه محرومیت موجود در استان به معنی کار نکردن دولت نیست افزود: دولت مصمم است کاستی ها و کمبودهای استان را که نیازمند به یک عزم ملی بوده حل کند.

وی تاکید کرد: تبادلات ما با کشورهای همسایه باید دوستانه باشد و در این راستا مسائل منطقه سیستان نیز در حال پیگیری است.

تعداد بازدید : ۱,۰۸۳
(جمعه ۴ شهریور ۱۴۰۱) ۱۵:۱۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید