سه شنبه / ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ / ۱۹:۴۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۶۱۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

بیش از ۴ هزار شغل در منطقه سیستان ایجاد شده است

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: طبق اعلام سامانه رصد وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی از ابتدای سال ۱۴۰۱ تاکنون برای بیش از ۴ هزارنفر در منطقه سیستان شغل ایجاد شده است.

بیش از ۴ هزار شغل در منطقه سیستان ایجاد شده است
(سه شنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۱) ۱۹:۴۵

به گزارش روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان؛ حسین مدرس خیابانی اظهار داشت : در راستای اجرای طرح بسته اشتغال منطقه سیستان و از محل تسهیلات اشتغالزایی، از ابتدای سال جاری تاکنون برای بیش از ۴ هزار نفر در این منطقه شغل ایجاد شده است.

وی گفت: در نشست قرارگاه غدیر که روز گذشته در منطقه سیستان برگزار شد مدیران دستگاه‌های اجرایی استان به همراه مدیران شهرستانی پروژه‌های اشتغال‌زایی این منطقه را از نزدیک بازدید و در جریان روند پیشرفت این پروژه ها قرار گرفتند تا نسبت به رفع موانع احتمالی با فوریت اقدام کنند.

استاندار سیستان و بلوچستان افزود: در جلسات عملیاتی قرارگاه غدیر چهار موضوع مهم؛ بررسی راهکارهای تامین آب، ایجاد اشتغال، موضوعات مربوط به مرز و پروژه های عمرانی منطقه سیستان با جدیت و به صورت کاربردی و عملیاتی پیگیری می‌شود.

وی ادامه داد : البته طبق اعلام مدیر کل تعاون، کار و امور اجتماعی میزان اشتغال ایجاد شده طی این مدت در منطقه سیستان در مجموع بیش از ۱۲ هزار نفر بوده که مقرر شد حتماً به صورت میدانی راستی آزمایی شود.

تعداد بازدید : ۱,۱۱۴
(سه شنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۱) ۱۹:۴۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید