پنج شنبه / ۱۴ مهر ۱۴۰۱ / ۱۳:۰۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۶۳۴
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
وزیر کشور:

هیچ دشمنی نمی تواند وحدت بین مردم سیستان و بلوچستان را خدشه دار کند

وزیر کشور گفت: هیچ دشمنی نمی‌تواند این وحدت بین اقوام و طوایف مختلف، شیعه و سنی استان سیستان و بلوچستان را دچار خدشه کند.

هیچ دشمنی نمی تواند وحدت بین مردم سیستان و بلوچستان را خدشه دار کند
(پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱) ۱۳:۰۲
به گزارش روابط عمومی استانداری، دکتر احمد وحیدی در حاشیه سفر به سیستان و بلوچستان اظهار داشت: حوادث تلخی در شهر زاهدان رخ داد که به دنبال آن مردم دچار خسارت شده و تخریب هایی صورت گرفت بنابراین با توجه به ضربه ای که به دستگاه های دولتی، مردم و خدمات عمومی وارد شد، این سفر به زاهدان برنامه ریزی شد.
وی افزود: متاسفانه عده‌ای از هم وطنان در این حوادث جان باختند که این حادثه تلخ باید بررسی شود و دلیل سفر بنده نیز همین است تا موضوع را از نزدیک بررسی و ابعاد آن را مشاهده کنم.
وزیر کشور ادامه داد: این اتفاقات که از سوی گروهی آشوبگر صورت گرفت خسارات زیادی را به شهر زاهدان وارد نمود و باعث شد تا خانواده هایی عزادار شوند که به آنان تسلیت گفته و همه‌ی ما در غم آنها شریک هستیم.
وحیدی خاطرنشان کرد: مردم بلوچ بزرگوار ما همواره با خونگرمی حافظ مرزها بودند و نقش مهمی را در تحکیم نظام جمهوری اسلامی داشتند دچار خسارت شدند، که تسلیت عرض می کنم و امیدوارم آلامی که برای این برای آنان به وجود آمده برطرف شود و با آرامش بتوانیم کار توسعه این استان را دنبال کنیم.
وی تصریح کرد: آنچه اهمیت دارد این است که دشمنان نمی‌خواهند وحدت شیعه و سنی،بلوچ و غیر بلوچ، آرامش و رشد را ببینند و ما باید همگی دست به دست هم دهیم و بر دهان آنها مشت بزنیم.
وزیر کشور افزود: این خسارات که توسط آشوبگران ایجاد شده باید بررسی و در رابطه با این ها تصمیم گیری شود.
تعداد بازدید : ۱,۳۴۹
(پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱) ۱۳:۰۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید