پنج شنبه / ۱۴ مهر ۱۴۰۱ / ۲۱:۱۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۶۴۳
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

دشمن به دنبال از بین بردن آرامش مردم است / لزوم روشنگری نخبگان

وزیر کشور گفت: دشمنان به دنبال از بین بردن آرامش مردم ایران هستند که این امر همواره در طول تاریخ ثابت شده و همیشه هم ناموفق بوده اند.

دشمن به دنبال از بین بردن آرامش مردم است / لزوم روشنگری نخبگان
(پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱) ۲۱:۱۲

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ دکتر احمد وحیدی در دیدار با مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان اظهارداشت: دشمنان این روزها در حالی که خودشان در موضع ضعف هستند به دنبال ایجاد مشکل برای مردم ایران است زیرا باید در برابر مطالبات به حق ملت ایران کوتاه بیاید و خواسته جمهوری اسلامی را بپذیرد.

وزیر کشور با اشاره به اینکه این ناآرامی ها از قبل برنامه ریزی شده بود، ادامه داد: باید جلوی دشمن را برای توسعه توطئه بگیریم چرا که از این اوضاع فقط دشمن سود میبرد.

وحیدی اذعان کرد: برای استانداری سیستان و بلوچستان یک فرد اقتصادی انتخاب شده تا شاهد رشد و توسعه استان باشیم.

وی با اشاره به حوادث اخیر شهر زاهدان خاطرنشان کرد: سوال اینجاست که اغتشاشگران چرا اموال و مغازه های مردم را آتش زدند و چرا به آمبولانس ها حمله می کنید.

وزیر کشور اظهار داشت: اگر حوادث اخیر برنامه ریزی شده نیست چرا دوربین ها را زده اند، دشمن برای رسیدن به اهداف خود از هیچ چیز فروگذار نمی کند.

وی با تاکید بر اینکه مسئولیت ما ایجاد و حفظ آرامش مردم است، افزود: دشمنان دلشان به حال بلوچ، سیستانی شیعه و سنی نسوخته است.

وحیدی با تاکید بر نقش آفرینی سازنده علما، بزرگان، سران طوایف و ریش سفیدان تصریح کرد: در این شرایط بزرگان و نخبگان جامعه باید مثل همیشه روشنگری کنند.

تعداد بازدید : ۱,۳۷۶
(پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱) ۲۱:۱۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید