چهارشنبه / ۴ آبان ۱۴۰۱ / ۰۹:۱۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۶۷۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

راهپیمایی ۱۳ آبان امسال با شکوه تر از گذشته برگزار می‌شود

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر جهاد تبیین گفت: راهپیمایی ۱۳ آبان امسال با شکوه تر از گذشته برگزار می‌شود.

راهپیمایی ۱۳ آبان امسال با شکوه تر از گذشته برگزار می‌شود
(چهارشنبه ۴ آبان ۱۴۰۱) ۰۹:۱۰

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ رحمدل بامری در نشست شورای هماهنگی و برنامه ریزی مراسم یوم الله ۱۳ آبان اظهار داشت: همه ما مکلف به زنده نگه داشتن آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی هستیم.

وی با اشاره به موقعیت شناسی و ضرورت جهاد تبیین افزود: قطعا وظیفه ذاتی هر کدام از ما این است تا مناسبت‌های اثر گذار را زنده نگه داریم که یکی از آنها ۱۳ آبان است.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه نماد استکبار آمریکا است تصریح کرد: نماد استکبار ستیزی دانش آموزان هستند.

وی با تاکید بر فرمایش مقام معظم رهبری در رابطه با اهمیت جلوگیری از تحریف ادامه داد: این تحریف ها باعث عقب افتادگی جامعه است.

بامری ادامه داد: اهمیت ۱۳ آبان و وظیفه ما در رابطه با این روز مشخص است لذا همه باید به وظایف خود عمل کنیم.

وی‌ خاطر نشان کرد: با توجه به محدودیت های کرونایی در سال های گذشته قطعا امسال فرصتی مناسب است تا وحدت مردم به نمایش گذاشته و دشمنان را ناامید کنیم.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان تاکید کرد: این خطه به عنوان نماد وحدت باید در ۱۳ آبان خواب دشمنان را آشفته کند.

وی بیان کرد: باید هدف دشمن از این اتفاقات را بگویید و روشنگری کنید تا مردم بدانند پشت صحنه افرادی که خونه ملت را ریختند چه کسانی هستند.

بامری اظهارداشت: اگر ما روشنگری نکنیم، دشمن به نفع خود می‌گوید لذا باید خدماتی را که این نظام انجام داده به مردم یادآوری کنیم.

تعداد بازدید : ۱,۲۰۷
(چهارشنبه ۴ آبان ۱۴۰۱) ۰۹:۱۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید