پنج شنبه / ۵ آبان ۱۴۰۱ / ۱۷:۰۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۶۷۵
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

انتظاری ۲۰ ساله برای افتتاح ورزشگاه دو هزار نفری چابهار به سر رسید

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: از محل مصوبات سفر ریاست جمهوری بعد از ۲۰ سال ورزشگاه دو هزار نفری چابهار افتتاح شد.

انتظاری ۲۰ ساله برای افتتاح ورزشگاه دو هزار نفری چابهار به سر رسید
(پنج شنبه ۵ آبان ۱۴۰۱) ۱۷:۰۴

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی در حاشیه افتتاح سالن ورزشی چند منظوره چابهار اظهار داشت: همزمان با افتتاح این سالن ورزشگاه یک هزار نفری میرجاوه نیز آماده بهره برداری است.

وی افزود: خانه کشتی زابل نیز افتتاح می‌شود و حدود ۱۰۰ زمین چمن با تمرکز بر مناطق روستایی از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون در سطح استان راه اندازی شده است.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: این روند افتتاح و توسعه اماکن ورزشی ادامه پیدا خواهد کرد و ورزشگاه چهار هزار نفری المپیک چابهار نیز با تخصیص به موقع اعتبار تا پایان سالجاری راه اندازی می شود.

وی تاکید کرد: سیستان و بلوچستان با دست خالی دارای بیش از ۲۰۰ ورزشکار ملی و بین المللی است؛ که برخی از آنان قله های موفقیت در سطح جهانی را فتح کرده اند.

مدرس خیابانی تصریح کرد: سیستان و بلوچستان به عنوان یک استان ورزشی در بسیاری از رشته های ورزشی مدال آور بوده است.

وی با اشاره بر اهمیت به ورزش افزود: برای سیستان و بلوچستان ورزش از دو منظر جوانی جمعیت و برنامه ریزی برای اوقات فراغت جوانان و مقابله با پدیده شوم مواد مخدر اهمیت دارد.

استاندار سیستان و بلوچستان ابراز امیدواری کرد: با حرکتی که در توسعه اماکن ورزشی آغاز شده امیدواریم بتوانیم قهرمانان جدیدی را به کشور تقدیم و پرچم جمهوری اسلامی را به اهتراز در بیاوریم.

تعداد بازدید : ۱,۱۱۵
(پنج شنبه ۵ آبان ۱۴۰۱) ۱۷:۰۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید