جمعه / ۶ آبان ۱۴۰۱ / ۱۷:۴۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۶۷۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

احیا ۶۴ واحد تولیدی؛ نتیجه جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان

۶۴ واحد تولیدی طی ۷ ماهه امسال از طریق مصوبات کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان احیا شده و به چرخه تولید بازگشته است.

احیا ۶۴ واحد تولیدی؛ نتیجه جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان
(جمعه ۶ آبان ۱۴۰۱) ۱۷:۴۲

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ دهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به ریاست داود شهرکی معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منطقه ای استانداری، و مدیران‌ و‌ نمایندگان دستگاه های عضو کارگروه در محل استانداری برگزار گردید.

دبیر کارگروه تسهیل استان در این نشست گفت: ازطریق اعطا تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ در ۷ ماهه سال‌جاری به میزان ۳۴۸ میلیارد تومان سرمایه گذاری انجام شده است.

ایرج حسن پور افزود: ازطریق مصوبات کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید استان از ابتدای سال‌جاری تا کنون تعداد ۶۴ واحد تولیدی در بخش های صنعت،معدن و تجارت ،کشاورزی و میراث فرهنگی احیا، و به چرخه تولید بازگشته است.

وی افزود: احیا، واحد های تولیدی در ۷ ماهه امسال موجب تثبیت اشتغال برای ۲ هزار و ۲۲۰ نفر شده است.

حسن پور خاطرنشان کرد:با برنامه ریزی های انجام شده جلسات کارشناسی و اصلی تسهیل و رفع موانع تولید به صورت زمان بندی شده و مستمر در راستای حمایت از بخش تولید استان برگزار می گردد.

گفتنی است در این جلسه درخواست ها و‌مشکلات تعداد۷ واحد تولیدی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مورد بررسی قرار گرفت.

تعداد بازدید : ۱,۱۱۹
(جمعه ۶ آبان ۱۴۰۱) ۱۷:۴۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید