جمعه / ۱۳ آبان ۱۴۰۱ / ۰۵:۲۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۶۹۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران:

شهرستان های چابهار و کنارک تا آخر پاییز از نعمت گاز بهره مند خواهند شد

مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران گفت: اولویت ما در خدمت رسانی این است که با قوت و قدرت عقب ماندگی ها به خصوص در حوزه گازرسانی را جبران کنیم و برای تحقق این امر با بکارگیری استان های معین، شهرستان چابهار و کنارک تا آخر پاییز از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.

شهرستان های چابهار و کنارک تا آخر پاییز از نعمت گاز بهره مند خواهند شد
(جمعه ۱۳ آبان ۱۴۰۱) ۰۵:۲۳

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ مجید چگنی مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در حاشیه مراسم کلنگ زنی خط لوله گاز "پالیزان-پسکوه-سوزان-زابلی" اظهار داشت: علیرغم تلاش های بسیار همچنان برخی مناطق از خدمات شرکت گاز بهره نبرده اند که از آن جمله استان سیستان و بلوچستان، هرمزگان و بخشی از استان کرمان هنوز از نعمت گاز بهره مند نشده اند.

وی در این سفر که به همراه استاندار سیستان و بلوچستان صورت گرفت، بیان داشت: به عنوان مسئول در حوزه انرژی از مردم عذرخواهی می کنم که در این حوزه دیر شده است و مردم از خدمت گازرسانی بهره مند نشده اند.

معاون وزیر نفت افزود: به دنبال تاکیدات رییس جمهور، مدیران در یکسال گذشته با روحیه جهادی و انقلابی ثابت کردند که با تلاش شبانه روزی می خواهند عقب ماندگی ها را جبران کنند.

وی ادامه داد: در حوزه گازرسانی به این دیار با استفاده از استانهای معین جهت همکاری در امر گازرسانی،این نوید را می دهیم که طی یک یا دو سال آینده بتوانیم بخش اعظم استان را گازرسانی کنیم.

چگنی افزود: برای تحقق این امر استان های خراسان رضوی و جنوبی در شهرستانهای جنوبی مسئولیت دارند و استان فارس در پروژه گازرسانی شهرستان خاش و مسئولیت شهرستانهای شرقی از جمله سراوان بر عهده استان یزد و استان گیلان برای گازرسانی به منطقه سیستان به کار گرفته شده اند.

وی ادامه داد: اگر احساس شود که برای حضور استان های دیگری در امر گازرسانی ظرفیت وجود دارد از استانهای دیگر نیز به عنوان استان معین کمک خواهیم گرفت تا پروژه های گازرسانی هرچه سریعتر به پیش رود.

مدیر عامل شرکت گاز ایران اظهار داشت: خط انتقال گاز ایرانشهر به چابهار تا اخر پاییز به بهره برداری خواهد رسید و شهرستان چابهار و کنارک از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهد شد.

وی بیان داشت: تمام تمهیدات را بکار میگیریم تا مردم شهرستان سراوان و شهرستانهای اطراف آن نیز هرچه زودتر از نعمت گاز بهره مند شوند و این وظیفه ماست.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: بیش از ۳۰ میلیون مشترک خانگی و صنعتی در سطح کشور داریم و بزرگترین شبکه گازرسانی در دنیا متعلق به کشور ایران است.

تعداد بازدید : ۱,۲۵۷
(جمعه ۱۳ آبان ۱۴۰۱) ۰۵:۲۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید