شنبه / ۱۴ آبان ۱۴۰۱ / ۱۹:۴۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۶۹۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

افتتاح ۱۰۰۰ کلاس درس در استان سیستان و بلوچستان

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون بیش از ۱۰۰۰ کلاس درس به فضای آموزشی استان اضافه شده است.

افتتاح ۱۰۰۰ کلاس درس در استان سیستان و بلوچستان
(شنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۱) ۱۹:۴۳

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی اظهار داشت: در یک سال اخیر جهش خوبی را در حوزه افزایش کلاس های درس در استان شاهد بودیم‌ به گونه ای که در ۶ ماه ۸۰۱ کلاس درس تحویل شده بود که با اضافه شدن بیش از ۲۰۰ کلاس دیگر از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۰۰۰ کلاس درس به فضای آموزشی استان اضافه شده است.

وی افزود: یکی از نقاط مورد تاکید ما در ساخت مدارس حاشیه شهرها بوده چرا که این نقاط به لحاظ تراکم جمعیتی بالا و کمبود امکانات نیاز به کلاس های درس بیشتری دارد.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: همچنین با کمک خیرین و نهادهای انقلابی بیش از ۳۳۰۰ کلاس طی مدت یکسال گذشته در سطح استان به تجهیزات سرمایشی و گرمایشی مجهز شده اند.

مدرس خیابانی با بیان اینکه ۱۰ مدرسه نیز برای اتباع و مهاجرین خارجی احداث می شود، گفت: همچنین در تمام اقدامات مربوط به بازگشایی مدارس مجموعه آموزش و پرورش استان جزء رتبه های برتر کشور به حساب می آید.

وی با اشاره به کسب موفقیت‌های پی در پی دانش آموزان سیستان و بلوچستان در المپیادها و رقابت‌های علمی خاطرنشان کرد: ۵ مدال نقره المپیادهای علمی کشور به دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان تعلق گرفته است.


تعداد بازدید : ۱,۲۶۹
(شنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۱) ۱۹:۴۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید