جمعه / ۱۸ آذر ۱۴۰۱ / ۱۶:۰۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۷۵۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
جمعه های توسعه شهری تا پایان سال در زاهدان ادامه دارد؛

از افتتاح مدرسه ۱۲ کلاسه شهید «حجتی فر» تا بهره‌برداری از پارک شهدای وحدت زاهدان

در هفته دوم افتتاح پروژه های توسعه شهری مدرسه ۱۲ کلاسه شهید «حجتی فر» و پارک شهدای وحدت زاهدان افتتاح شد.

از افتتاح مدرسه ۱۲ کلاسه شهید «حجتی فر» تا بهره‌برداری از پارک شهدای وحدت زاهدان
(جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱) ۱۶:۰۳

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی در حاشیه افتتاح پارک وحدت شهر زاهدان اظهار داشت: هم‌اینک هفته دوم افتتاح پروژه‌های توسعه شهری زاهدان را درحالی‌ که منابع مالی شهرداری محدود است پشت سرم می‌گذاریم.

وی افزود: امروز شاهد افتتاح پارک وحدت در یک موقعیت استثنایی بین ۲ مسجد اهل سنت و تشیع در بلوار کوثر زاهدان هستیم.

استاندار سیستان‌وبلوچستان تصریح کرد: پارک وحدت به مساحت ۳۵ هزار متر مربع شامل ۴ زمین ورزشی از جمله فوتبال، والیبال و فوتبال ساحلی بوده که موقعیت خوبی را برای پر کردن اوقات فراغت جوانان این محله فراهم کرده‌است.

وی ادامه داد: در حوزه محوطه‌سازی و زیباسازی اقدامات خوبی انجام گرفته که با کمک مردم و دولت شاهد تغییر چهره شهر خواهیم بود.

مدرس خیابانی خاطرنشان کرد: جایگاه دوم سی ان جی زاهدان نیز به‌عنوان یکی از مطالبات مردم در هفته گذشته افتتاح شد و جایگاه سوم نیز پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال به بهره‌برداری برسد.

وی ادامه داد: ۴ جایگاه سوخت هم‌اینک در دست احداث است تا شاهد کم شدن صف‌های سوخت در سیستان‌وبلوچستان باشیم.

استاندار سیستان و بلوچستان اذعان کرد: مدرسه شهید «حجتی فر» نیز با ۱۲ کلاس به همت اداره کل نوسازی مدارس احداث شده که تلاش می‌شود از ترم دوم شاهد صدای شورانگیز دانش‌آموزان در این مدرسه باشیم.

وی تأکید کرد: از شهریور سال ۱۴۰۰ و آغاز بکار دولت سیزدهم تا کنون ۱۶۰۰ کلاس تحویل شده که پیش‌بینی می‌شود ۸۰۰ کلاس دیگر تا مهر ۱۴۰۲ تحویل شود.

مدرس خیابانی با بیان این‌که ۲۰۰ کلاس در استان هوشمندسازی شد، تصریح کرد: در این مدرسه ۱۲ کلاسه شاهد راه‌اندازی کلاس‌های هوشمند به‌عنوان یک روش نوین آموزشی بودیم.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به رشد جمعیت دانش‌آموزی در استان باید تلاش کنیم تا ضمن کم کردن از تراکم کلاس‌ها خلأ نقاط فاقد کلاس آموزشی را کم کنیم.

تعداد بازدید : ۹۲۶
(جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱) ۱۶:۰۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید