چهارشنبه / ۷ دی ۱۴۰۱ / ۲۲:۵۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۷۷۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
وزیر کشور:

دولت مصمم و با اقتدار روی به جلو حرکت می کند

وزیر کشور گفت: با وجود تمام تحریم ها و دشمنی دشمنان دولت مصمم و با اقتدار به سمت پیشرفت حرکت خواهد کرد.

دولت مصمم و با اقتدار روی به جلو حرکت می کند
(چهارشنبه ۷ دی ۱۴۰۱) ۲۲:۵۷

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمد وحیدی در آیین تکریم و معارفه استاندار سیستان و بلوچستان اظهارداشت: مردم سیستان و بلوچستان در همه دوره های انقلاب پای کار انقلاب بوده و هستند و در همه برهه ها نشان دادند که تمامی توطئه‌های دشمنان این مُلک بر اراده فولادین این مردم در دفاع از مرزها کمترین اثری نمی گذارد.

وی افزود: مردم این خطه ثابت کردند که توطئه های دشمنان در صمیمیت و وحدت مردم این مرز و بوم هیچ تاثیری ندارد.

وزیر کشور تصریح کرد: سیستان و بلوچستان دارای مردمانی دشمن شناس‌است که قدرتمندانه از سرزمین خود دفاع می کنند.

وی تاکید کرد: امروز شهدایی داریم که در جهان یگانه هستند نمونه بارز آن شهید سلیمانی که تمام وقت خود را وقف مردم کرده اند. ‌

وحیدی ادامه داد: در این سرزمین سردار شهید شوشتری نفس کشید و این پیوند بین کسانی که خدمت کردند و مردمی که در این منطقه ساکن هستند، ناگسستنی است.

وی بیان کرد: خدمات بسیار ارزشمندی از سوی استاندار سابق در سیستان وبلوچستان انجام شده که این خدمات در جای خودش حائز اهمیت است چرا ما استان خودمان را تضعیف کنیم چه اشکالی دارد که این استان در بحث اشتغال در ردیف اول در سطح کشور باشد.

وزیر کشور گفت: مردم سیستان و بلوچستان نشان دادند که این استان رکن مهم قدرت ایران عزیز در این منطقه حساس است.

وی بیان کرد: ما امروز از حسین مدرس خیابانی استاندار سابق سیستان و بلوچستان که به حق مدیری توانمند، باهوش و پرکار هستند و در صحنه خوش درخشیدند و یکی از بهترین استانداران ما بودند و علمکرد بسیار خوبی داشتند و شبانه روز نداشتند و تلاش می‌کردند، تقدیر می‌کنیم.

وحیدی با اشاره به اقدامات جهادی استاندار در مواقع بحرانی افزود: چه آن موقعی که در سیل کنارک نیاز به امداد بود و چه آن وقت که بازارچه‌های مرزی نیاز به رونق داشت و چه زمانی که پروژه های عمرانی نیازمند اجرا بود مدرس خیابانی جهادگرانه خدمت کرد.

وی ادامه داد: خدمات ارزشمندی در این استان انجام شده که در نوع خود حائز اهمیت است.

وزیر کشور تصریح کرد: امروز شاهدیم که سیستان و بلوچستان رتبه دوم اشتغال و پارک علم و فناوری این استان پارک علم و فناوری برتر شناخته شده که این بخشی از اقدامات انجام شده است.

وی بیان کرد: استاندار سابق سیستان و بلوچستان شناخت کاملی از این استان داشتند به دلیل اقداماتی که در چابهار انجام داده بودند و در همان هفته اول انتصاب به عنوان استاندار شناخت بسیار خوبی از منطقه به دست آوردند.

وحیدی خاطر نشان کرد: اقدامات انجام شده سلسله وار است و قطعاً برای رفع مشکلات سیستان و بلوچستان باید ادامه پیدا کند.

وی تصریح کرد: اولین سفر ریاست جمهوری به سیستان و بلوچستان بوده که نشانگر اهمیت این استان و نگاه ویژه به آن است.

وزیر کشور افزود: کارها آغاز شده و باید ببینیم در چه شرایطی قرار داریم و اگر نبینیم در قضاوت ها بی انصافی کرده ایم.

وی افزود: باید همگی دست در دست هم بسیج شویم و با همراهی مردم توسعه استان را با جدیت هرچه تمام تر دنبال کنیم چرا که یک نفر به تنهایی نمی تواند کاری انجام بدهد لذا نیازمند پیگیری همه مردم و مسئولان است.

وی خاطرنشان کرد: الحمدالله به همت همه بزرگان و سران طوایف در استان امنیت خوبی را شاهدیم و با تکیه بر این همیاری دولت با اقتدار هرچه بیشتر رو به جلو خواهد رفت.

تعداد بازدید : ۱,۰۷۵
(چهارشنبه ۷ دی ۱۴۰۱) ۲۲:۵۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید