پنج شنبه / ۸ دی ۱۴۰۱ / ۰۳:۱۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۷۷۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

استانی در تراز انقلاب با همت مردم و جوانان سیستان و بلوچستان خواهیم ساخت

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این استان ظرفیت های پنهان زیادی دارد و ما به همت مردم و جوانان، استانی در تراز انقلاب خواهیم ساخت.

استانی در تراز انقلاب با همت مردم و جوانان سیستان و بلوچستان خواهیم ساخت
(پنج شنبه ۸ دی ۱۴۰۱) ۰۳:۱۷

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی در آیین تکریم و معارفه استاندار سیستان و بلوچستان ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س) اظهار داشت: امروز بار امانت سنگینی بر دوش من گذاشته شد که با توکل بر خدا و همت مسئولان به مقصد خواهیم رساند.

وی افزود: دنیا در حال گذر است اما آنچه اهمیت دارد این است که نباید از یاد خدا غافل شد خداوند از ذهن همه ما آگاهی دارد.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: این استان ظرفیت های پنهان زیادی دارد و ما به همت مردم و جوانان استانی در تراز انقلاب خواهیم ساخت.

وی با تاکید بر حفظ انسجام و وحدت در استان افزود: این انسجام و وحدت موجب برکت است چرا که همه با یک دلی تلاش می‌کنند تا کارها را به پیش ببرند و تا وقتی که انسجام وجود داشته باشد همه کارها جلو می رود.

کرمی ادامه داد: در همه زمینه ها تلاش خواهیم کرد اما ما به دنبال خروجی کار هستیم.

وی با اشاره به دو مقوله اشکال و اصلاح بیان کرد: دلسوزی برای مردم ارزشمند است لذا هر جایی اشکال وجود دارد باید به میدان رفته و آن را برطرف کنیم.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: ما در محضر خدا هستیم و برای خدا کار میکنیم بنابراین یقین به عنایات الهی داشته و محکم کار را شروع خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: هر سه ماه یکبار مدیران استان ارزیابی می شوند لذا مدیران طرح‌ها و عملکردشان را آماده کنند چرا که ما محکم نظارت می‌کنیم و تصمیم می‌گیریم.

کرمی اذعان کرد: سیستان و بلوچستان از ظرفیت جوانان و نخبگان برخوردار است که باید از آنها استفاده شود.

وی ادامه داد: مشکلات زیادی وجود دارد اما با وجود همه مشکلات در میدان و در کنار مردم هستیم تا تحولی اساسی در سیستان و بلوچستان ایجاد کنیم.

تعداد بازدید : ۹۶۶
(پنج شنبه ۸ دی ۱۴۰۱) ۰۳:۱۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید