شنبه / ۱۷ دی ۱۴۰۱ / ۱۴:۴۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۸۰۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

ظرفیت های مردمی در حوزه فرهنگ پای کار بیایند / لزوم هم افزایی همه ظرفیت ها

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه ظرفیت های مردمی در حوزه فرهنگ باید پای کار بیایند, گفت: مجموعه های فرهنگی با هم افزایی از تمام ظرفیت های خود استفاده کنند.

ظرفیت های مردمی در حوزه فرهنگ پای کار بیایند / لزوم هم افزایی همه ظرفیت ها
(شنبه ۱۷ دی ۱۴۰۱) ۱۴:۴۳

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی در حاشیه نشست با مسئولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اظهار داشت: ما با نگاه توحیدی در استان در حوزه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی وارد می‌شویم.

وی افزود: همه ما مخلوق خداییم و آنچه انجام می‌دهیم برای رضای الهی است لذا وقتیکه مدیر یقین دارد خدا می‌بیند چند برابر تلاش می‌کند.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: وقتی که در جامعه ای کار و تلاش باشد آن جامعه رو به رشد است اما در جامعه ای که تنبلی حکم فرما باشد هیچ رشدی به وقوع نخواهد پیوست.

وی اذعان کرد: در اسلام خدمت به مردم عین عبادت محسوب می‌شود، بنابراین وظیفه همه مدیران خدمت به مردم است.

کرمی خاطر نشان کرد: خداوند بی‌نیاز مطلق است بنابراین این نگاه توحیدی موجب می‌شود تا مدیر برای رضای الهی کار کند.

وی افزود: عکس و ارائه گزارش به تنهایی ما را به جایی نمیرساند بلکه باید کف میدان بود.

استاندار سیستان و بلوچستان تاکید کرد: در حوزه‌های اقتصادی برنامه های مفصل داریم که برخی دراز مدت است لذا ما می‌خواهیم کاری انجام دهیم تا این اقتصاد پایدار شود.

وی بیان کرد: خداوند در این منطقه ثروت فراوانی قرار داده که باید از آن استفاده کرد لذا همت همه و هم افزایی همه ظرفیت ها اهمیت دارد.

کرمی اظهار داشت: باید با اراده قوی قدم برداریم چراکه با اراده قوی کوه جابه جا خواهیم کرد.

وی افزود: این استان ظرفیت های خوبی از جمله معادن فراوان، نیروی جوان کم نظیر، دریا و مرز دارد که برای همه اینها برنامه داریم.

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اهمیت فرهنگ خاطرنشان کرد:اگر شما تعداد زیادی ساختمان بسازید اما اذهان را نسازید ساختمان ها را از شما می‌گیرند.

وی با بیان اینکه ظرفیت های مردمی در حوزه فرهنگ پای کار بیایند، تصریح کرد: مجموعه های فرهنگی با هم افزایی از تمام ظرفیت های خود استفاده کنند.

کرمی تاکید کرد: ادارات نباید دچار روزمرگی شودند و مدام باید به دنبال نوآوری و تحرک باشند‌‌.

وی با اشاره به ظرفیت گروه های هنری اذعان کرد: باید از ظرفیت جوانان و نوجوانان استفاده کرد چرا که آنان نگاه های خوبی دارند که باید تقویت شود.

تعداد بازدید : ۸۰۶
(شنبه ۱۷ دی ۱۴۰۱) ۱۴:۴۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید