چهارشنبه / ۲۱ دی ۱۴۰۱ / ۱۴:۴۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۸۱۳
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

نتیجه عملکرد مدیران باید به صورت میدانی قابل رویت باشد

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه علاوه بر گزارش، باید نتیجه عملکرد مدیران به صورت میدانی و قابل رویت باشد، گفت: بایستی نتایج عملکرد به صورت واقعی برای عموم به طور شفاف بیان شود که این امر در اعتمادسازی و امیدآفرینی بسیار مهم است.

نتیجه عملکرد مدیران باید به صورت میدانی قابل رویت باشد
(چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱) ۱۴:۴۰

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی، استاندار سیستان و بلوچستان صبح امروز در سفر به شهرستان تفتان و در نشست شورای اداری این شهرستان اظهارداشت: هیچ مسئولی حق ندارد برای سرمایه گذاران مانعی ایجاد کند و امور مربوطه به ویژه صدور مجوزها باید در سریعترین زمان ممکن پیگیری و انجام شود.‌

وی با اشاره به شرایط اقلیمی شهرستان تفتان افزود: تولید محصولات گلخانه‌ای و باغداری با استفاده از روش های نوین کشاورزی در این شهرستان به سرعت می‌تواند پیشرفت کند چرا که از نظر آب و هوایی شرایط مطلوب و مناسبی دارد.

استاندار سیستان و بلوچستان اذعان کرد: در انجام امور از مشارکت و توان مردم استفاده کنید چرا که مردمان توانمندی داریم و هرگاه مردم پای کار آمدند، موفقیت های خوبی حاصل شده است.

وی ادامه داد: علما و معتمدین کمک کنند تا تعاونی های محلی شکل بگیرد زیرا زمانی که این تعاونی ها کنار هم بیایند تحولی شگرف ایجاد می‌شود.

کرمی خاطر نشان کرد: شهرستان تفتان موقعیت خوبی دارد و زمینه رشد و توسعه در این شهرستان فراهم است.

وی تاکید کرد: با توجه به مشکلات مردم در زمینه تامین نان مصرفی، پیگیری لازم برای افزایش سهمیه آرد نانوایی ها انجام خواهد شد اما در کنار آن باید نظارت و کنترل دقیق صورت گیرد بنابراین همه دستگاههای متولی موظف به نظارت هستند.

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه هنگامی که یک مسئولیت را برعهده گرفتیم باید کار کنیم، تصریح کرد: روزمرگی آفت یک مجموعه است بنابراین باید از آن پرهیز کنیم و با نگاه توحیدی برای خدمت رسانی به مردم حاضر و دائم به دنبال نوآوری، حرکت رو به جلو و تحول باشیم.

وی با بیان اینکه خداوند زمین را برای استفاده ما انسان ها خلق کرده، اظهار داشت: مناطق مختلف سیستان و بلوچستان استعداد بالقوه ای در تولید نخیلات و خرما دارد، بنابراین ضرورت دارد؛ نهضت نخل کاری در این استان شکل بگیرد چراکه تاثیر زیادی بر اشتغالزایی و بهبود اقتصاد خانوار دارد.

تعداد بازدید : ۷۲۴
(چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱) ۱۴:۴۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید