یکشنبه / ۲ بهمن ۱۴۰۱ / ۱۳:۲۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۸۵۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

پیشرفت شهرها در گرو نگاه توسعه‌ای مدیران

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مسوولان در اقدامات خود آینده کشور را در نظر بگیرند، گفت: پیشرفت شهرها در گرو نگاه توسعه‌ای مدیرانی است که به آینده کشور فکر می کنند.

پیشرفت شهرها در گرو نگاه توسعه‌ای مدیران
(یکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱) ۱۳:۲۰

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی در نشستی‌ که روز گذشته/شنبه/ به منظور بررسی طرح تفصیلی شهر چابهار در محل دفتر استاندار برگزار شد، اظهار داشت: پیشرفت شهرها در گرو نگاه توسعه‌ای مدیرانی است که به آینده کشور فکر می کنند.

وی افزود: بندر چابهار ظرفیت های فراوانی دارد که باید با به فعلیت رساندن این ظرفیت ها نیاز کشور را برطرف کرده و زمینه توسعه‌ هر چه بیشتر این منطقه را فراهم نماییم.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: مدیریت به معنای فراهم آوردن شرایط لازم برای پیشرفت است اما این پیشرفت باید پشتوانه های علمی خود را داشته باشد.

وی با تاکید بر حاکمیت نگاه توحیدی در اداره استان تصریح کرد: باید همه دست به دست هم داده با همیاری و همراهی مردم همچنین تکیه بر عنایات الهی مشکلات سیستان‌وبلوچستان را برطرف کنیم.

کرمی با اشاره به اینکه همه در محضر خدا هستیم و او شاهد و ناظر بر همه امور است، تصریح کرد: وقتی با نگاه توحیدی خدمت می‌کنیم دیگر منافع شخصی برای ما اهمیتی ندارد و آن‌چه مهم است، رضای الهی خواهد بود.

تعداد بازدید : ۱,۱۰۳
(یکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱) ۱۳:۲۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید