یکشنبه / ۹ بهمن ۱۴۰۱ / ۰۷:۳۹
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۸۷۴
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

مدیران سیستان و بلوچستان باید خلاق، متفکر و جهادی باشند

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مدیران باید خلاق، متفکر، جهادی و انقلابی باشند و شما مدیران این توانایی را دارید اما باید اراده ها قوی تر شود چرا که اراده قوی می تواند کوه را جابجا کند و با اراده ضعیف، با وجود همه امکانات هیچ کاری به سرانجام نمی رسد.

مدیران سیستان و بلوچستان باید خلاق، متفکر و جهادی باشند
(یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱) ۰۷:۳۹

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه شورای اداری شهرستان مهرستان اظهار داشت: یکی از کارهایی که دشمن انجام میدهد تضعیف اراده و القای ناامیدی است اما شما مدیران با اراده ای قوی مشکلات را برطرف کنید و در کف میدان باشید.

کرمی خاطر نشان کرد: با جدیت تلاش کنید و کارها را به پیش ببرید و به خدا توکل کنید چرا که اگر در کارها به خدا توکل داشته باشید خدا راه ها را به سوی شما باز می‌کند و آینده درخشان می‌شود.

وی ادامه داد: من از مدیران کار می خواهم و باید توسعه منطقه سرعت بگیرد و در سفر بعدی، مدیران در میدان باید پاسخگو باشند.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در بخش مسکن زمین ها را آماده کنید و در اختیار مردم قرار دهید تا مردم با استفاده از تسهیلات ارائه شده در امر تولید مسکن مشارکت کنند.

کرمی با اشاره به مشکلات موجود در تامین نان و تامین سوخت مردم گفت: باید نظارت جدی بر عملکرد جایگاه های سوخت و نانوایی ها صورت گیرد و علما نیز بر فرهنگ سازی در حوزه نظارت و رعایت حقوق شهروندان وظیفه مهمی دارند.

وی افزود: فرمانداران نیز با ارائه دستورات شفاف و صریح در مواقعی که مشکلی وجود دارد و وظیفه دارند مشکلات مردم را مرتفع نمایند.

استاندار سیستان و بلوچستان در ادامه ضمن توصیه به راه اندازی شهرک های گلخانه‌ای در منطقه، راه اندازی پویش نخل کاری، تقویت شهرک های صنعتی و تولید محصولات صادرات محور، تقویت پنل های خورشیدی و تولید برق و جلوگیری از خام‌فروشی منابع معدنی را خواستار شد.

تعداد بازدید : ۱,۰۴۱
(یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱) ۰۷:۳۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید