دوشنبه / ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ / ۱۸:۲۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۸۷۹
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

انقلاب اسلامی ایران اراده الهی است

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ایران اسلامی ادوار سختی را پشته سر گذاشته اما به دلیل اینکه این انقلاب اراده‌ی الهی است قطعاً پیروزی از آن اسلام عزیز است.

انقلاب اسلامي ایران اراده الهی است
(دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱) ۱۸:۲۷

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی در نشست با مدیران دستگاه‌های اجرایی و مسئولین حراست ادارات ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و گرامیداشت دهه مبارک فجر اظهار داشت: انقلاب اسلامی ادوار سختی را پشته سر گذاشت اما بدلیل این‌که این انقلاب اراده‌ی الهی است، اسلام پیروز است.

وی افزود: امروز ما مرهون خون شهدایی هستیم که قبل‌ از انقلاب اسلامی و بعد از آن به شهادت رسیده‌اند افرادی که در دوران رژیم ستم شاهی در مقابل شکنجه‌ها ایستادند و به آینده امیدوار بودند.

استاندار سیستان و بلوچستان اذعان کرد: دشمنان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی توطئه های مختلفی را در ابعاد گوناگون برنامه‌ریزی کرده‌اند و از همان روز اول محاصره نظامی، اقتصادی و سیاسی را در دستور کار خود قرار داده‌اند؛ اما جایی‌که اراده الهی تعلق بگیرد همه عالم هم جمع شوند باز هم نمی‌توانند کاری کنند.

وی خاطرنشان کرد: همه عالم در ید قدرت الهی است به‌طور مثال اگر یکی از این توطئه‌هایی که دشمن برای به زمین زدن این انقلاب طراحی کرده در کشور دیگری اجرا می‌شد، قطعا شکست می‌خورد.

کرمی ادامه داد: دشمن به پشتیبانی ۸۰ کشور جنگ تحمیلی ۸ ساله را طراحی کرد اما ملت ایران ایستادند چرا که خداوند متعال رسالتی برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی بر دوش این ملت نهاده است.

وی خاطرنشان کرد: اینکه در ۸ سال دفاع مقدس ملت ایران به میدان آمد و تحت شدیدترین تحریم‌ها جنگید عنایت الهی است که با اراده و ایمان قلبی قوی رزمندگان صورت گرفت.

استاندار سیستان‌ و بلوچستان تصریح کرد: امروز دشمن بیش‌ از پیش قساوت و خباثت نسبت‌به ملت ایران دارد، که علت آن‌هم پیشرفت‌های روزافزون این سرزمین است.

وی تاکید کرد: دشمن می‌داند که این انقلاب اراده الهی است از این رو شاهدیم همه سیاست‌های دشمن در دنیا با شکست مواجه شده به‌همین دلیل روش‌های مختلفی را برای آسیب وارد کردن به ملت ایران طراحی می‌کند اما با عنایات حکیمانه مقام معظم رهبری این توطئه‌ها یکی پس‌از دیگری خنثی شد.

کرمی افزود: دشمنان از پیشرفت ایران اسلامی عصبانی بوده به‌همین دلیل طبیعی است که به روش‌های مختلف مردم را نسبت‌به انقلاب ناامید و اراده مسئولین را تضعیف کند.

وی ادامه داد: امروز همه مسئولین باید در میدان باشند و به‌دنبال کارهای نشدنی برود.

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه محکم تصمیم بگیرید، محکم اجرا کنید اذعان کرد: گزارشات باید کف میدان دیده شود و صرفاً در قالب ارائه گزارش های نوشتاری نباشد.

وی با تاکید بر اینکه مجموعه‌های نظارتی تسهیل کننده امورات هستند، خاطرنشان کرد: این نظارت اهمیت فراوانی دارد لذا باید بر کار پیمانکاران بسیار حساس باشیم چرا که این کنترل و نظارت عین دلسوزی برای مردم است.

کرمی افزود: استان سیستان و بلوچستان مشکل امنیتی ندارد و از مردم خوبی برخوردار است بنابراین باید کار اقتصادی را با جدیت دنبال کنیم.

تعداد بازدید : ۱,۱۴۹
(دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱) ۱۸:۲۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید