چهارشنبه / ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ / ۱۲:۰۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۹۰۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

همزمان با هفتمین روز دهه مبارک فجر صورت گرفت

افتتاح پروژه زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای چاه جمال شهرستان ایرانشهر توسط معاون استاندار

همزمان با هفتمین روز دهه مبارک فجر صورت گرفت
(چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱) ۱۲:۰۲

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ به مناسبت گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای چاه جمال شهرستان ایرانشهر با حضور پر شور نوجوانان و جوانان این منطقه افتتاح و به بهره برداری رسید.

در مراسم افتتاحیه رحمدل بامری معاون سیاسی و اجتماعی استاندار و جمعی از مسئولین، معتمدین، ریش سفیدان و ورزشکاران حضور داشتند.

زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای چاه جمال شهرستان ایرانشهر در راستای توسعه زیرساخت های ورزشی این شهرستان بصورت مشارکتی توسط اداره کل ورزش و جوانان‌ استان، فرمانداری، بخشداری و دهیاری در فضای با زیربنای 1350 متر در مربع و با اعتبار هزینه شده بالغ 10 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی/استانی در سال 1400 شروع شده است که در هفتمین روز از دهه مبارک فجر افتتاح و به مورد بهره برداری رسید.

با افتتاح این زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال، جمعیتی بالغ بر 3100 نفر در قالب 890 خانوار و حدود 6 روستا از این پروژه ورزشی بهره مند خواهند شد. و فرصتی مناسبی برای فوتبال دوستان این منطقه فراهم شده است تا مسابقات مختلف ورزشی را در این مکان برگزار کنند.

لازم به ذکر است، با حمایت های دولت مردمی و انقلابی در دهه مبارک فجر بیش از 27 پروژه حوزه ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد تومان در سراسر استان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

تعداد بازدید : ۸۲۳
(چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱) ۱۲:۰۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید