چهارشنبه / ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ / ۱۸:۴۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۹۰۴
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

افتتاح پروژه های حوزه ورزش و جوانان از شمال تا جنوب سیستان و بلوچستان

افتتاح پروژه های حوزه ورزش و جوانان از شمال تا جنوب سیستان و بلوچستان
(چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱) ۱۸:۴۱

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ پروژه زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای پاکندر شهرستان سرباز توسط معاون امنیتی و انتظامی استاندار افتتاح و به بهره برداری رسید.

این پروژه که با حضور مرحمتی معاون امنیتی و انتظامی استاندار، فرماندار و جمعی از مسئولین، معتمدین، ریش سفیدان و ورزشکاران به بهره برداری رسید، در راستای توسعه زیرساخت های ورزشی این شهرستان بصورت مشارکتی توسط اداره کل ورزش و جوانان‌ استان، بنیاد هاسب، فرمانداری، بخشداری و دهیاری در فضای با زیربنای 1350 متر در مربع و با اعتبار هزینه شده بالغ 10 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی/استانی در سال 1400 شروع شده است که در ایام دهه مبارک فجر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

با افتتاح این زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال، جمعیتی بالغ بر 5100 نفر در قالب 1500 خانوار و حدود 11 روستا از این پروژه ورزشی بهره مند خواهند شد. و فرصتی مناسبی برای فوتبال دوستان این منطقه فراهم شده است تا مسابقات مختلف ورزشی را در این مکان برگزار کنند.

لازم به ذکر است، با حمایت های دولت مردمی و انقلابی در دهه مبارک فجر بیش از 27 پروژه حوزه ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد تومان در سراسر استان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.


تعداد بازدید : ۱,۳۴۳
(چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱) ۱۸:۴۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید