چهارشنبه / ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ / ۱۸:۴۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۹۰۵
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان مطرح کرد:

بسیج همه امکانات برای خدمات دهی مطلوب به مسافران نوروزی

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر برنامه‌ریزی برای استقرار اکیپ های سیار در جاده‌های مواصلاتی استان گفت: دستگاه های متولی باید با بسیج همه امکانات، زمینه ارائه خدمات مناسب به مسافران را فراهم کنند تا سرویس دهی خوبی را به مسافران نوروزی داشته باشیم.

بسیج همه امکانات برای خدمات دهی مطلوب به مسافران نوروزی
(چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱) ۱۸:۴۸

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی استاندار در جلسه کمیته ایمنی و حمل و نقل استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: شهدای بزرگوار برای عزت اسلام مردانه ایستادند تا انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و در این راه از جان خود گذشتند.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان‌کرد: نقاط حادثه خیز راه ها و جاده های مواصلاتی استان باید در اولین فرصت و قبل از فرا رسیدن تعطیلات نوروزی برطرف و در این خصوص برنامه ریزی گردد.

وی با تاکید بر برنامه‌ریزی برای استقرار اکیپ های سیار در جاده‌های مواصلاتی گفت: همه امکانات خود را باید بسیج کنیم تا خدمات و سرویس دهی خوبی به مسافران داشته باشیم.

کرمی ادامه داد: وقتی مصوبه ای در رابطه با استان تصویب و ابلاغ می شود، باید اجرایی شود چرادکه این امر مصداق حقوق عامه به شمار می‌رود.

وی تصریح کرد: دکه های شهرداری در یک بازارچه مستقر شوند تا ظاهر شهر زیبا و افراد با آرامش ترغیب به خرید شوند همچنین دروازه خاش نیز به مکانی دیگر منتقل گردد.

استاندار سیستان و بلوچستان افزود: چهارراه رسولی به عنوان یک بازار سنتی زاهدان باید بر اساس مدلی که تعریف شده است، سنگفرش و ساماندهی شود.

استاندار با تاکید بر تقویت روشنایی معابر در سطح شهرها اظهار داشت: به منظور فراهم آوردن رفاه و آسایش برای مردم و شهروندان، دوربین های بین راهی باید تقویت شود.

وی افزود: از هم اکنون در خصوص تامین کالاهای اساسی در بازار برای ایام عید برنامه ریزی شود تا در آن زمان دچار مشکل نشویم.

کرمی با تاکید بر تشکیل جلسات هم‌اندیشی اذعان کرد: هم افزایی و همکاری اهمیت بسیاری دارد لذا همه باید دست به دست هم دهیم و برای رفع مشکلات و موانع تلاش کنیم.

تعداد بازدید : ۱,۱۳۱
(چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱) ۱۸:۴۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید