شنبه / ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ / ۱۵:۲۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۹۱۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی پیاده کردن اسلام عزیز در کل دنیا است

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران اراده الهی است، گفت: بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی پیاده کردن اسلام عزیز در کل دنیا است.

بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی پیاده کردن اسلام عزیز در کل دنیا است
(شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱) ۱۵:۲۷

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان روز شنبه در حاشیه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: معرفی اسلام به کل دنیا بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران اراده الهی است و شکرگزاری این نعمت الهی که خداوند بر ملت ایران منت نهاده سبب شده تا همیشه ملت ایران در میدان حضور پر رنگی داشته باشند.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دشمن تصور می‌کرد که با انجام این اقدامات سبب می‌شود مردم در میادین مختلف نظام حضور پیدا نکنند اما آنچه که مشخص است ملت بزرگ و عزیز ایران همواره در میدان های مختلف و دفاع از انقلاب حضور پرشوری دارند.

وی تصریح کرد: امروز در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مردم سیستان و بلوچستان به راهپیمایی ۲۲ بهمن آمدند تا یک بار دیگر مشت محکمی به دهان دشمنان انقلاب اسلامی و بدخواهان نظام بزنند.

کرمی افزود: حضور کم نظیر مردم سیستان و بلوچستان به ویژه مردم زاهدان در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان می دهد مردم همچنان پای انقلاب هستند.

تعداد بازدید : ۱,۰۶۴
(شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱) ۱۵:۲۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید