دوشنبه / ۱ اسفند ۱۴۰۱ / ۰۸:۳۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۹۳۳
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان وبلوچستان:

دهکده سلامت معتادان احداث می شود / لزوم توانمندسازی بهبود یافتگان

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در دهکده سلامت معتادان باید هم در زمینه مهارت آموزی و هم از لحاظ فکری تدابیر لازم اندیشیده شود.

دهکده سلامت معتادان احداث می شود / لزوم توانمندسازی بهبود یافتگان
(دوشنبه ۱ اسفند ۱۴۰۱) ۰۸:۳۵
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ضمن گرامیداشت ایام بعثت نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص) اظهار داشت: همه ما مسئولیتی داریم که باید در قبال آن متعهد و پاسخگو باشیم و به وظایف محوله به درستی عمل کنیم.
وی با اشاره به احداث دهکده سلامت برای رهایی معتادان از مواد مخدر افزود: شایسته نظام اسلامی نیست که معتادان در وضعیتی نابسامان به سر ببرند و اعضای خانواده این افراد نیز به مشکلات متعدد معیشتی و اجتماعی دچار باشند.
استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در موضوع ساماندهی معتادان متجاهر و مبارزه با مواد مخدر همگی باید به وظایف خود عمل کنند لذا در این رابطه کم کاری را از هیچ فردی نمی پذیریم.
وی افزود: در دهکده سلامت باید هم در زمینه مهارت آموزی و هم از لحاظ فکری تدابیر لازم اندیشیده شود.
کرمی خاطرنشان کرد: فردی که به دلایل مختلف متاسفانه گرفتار دام مواد مخدر شده قطعاً می تواند انسان شایسته ای برای جامعه باشد، اما باید درمان شود.
وی تصریح کرد : اعتیاد به مواد مخدر در شرایطی که دشمن از حربه های مختلف برای مقابله با ایران اسلامی استفاده می‌کند، تضعیف نیروی انسانی ماست لذا همه دستگاه ها باید برای مقابله با این پدیده شوم پای کار بیایند همچنین برای درمان معتادان باید مکانی تعبیه شود که به همه امکانات مورد نیاز مجهز باشد.
تعداد بازدید : ۶۹۵
(دوشنبه ۱ اسفند ۱۴۰۱) ۰۸:۳۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید