سه شنبه / ۹ اسفند ۱۴۰۱ / ۰۸:۳۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۹۵۴
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

با همدلی و همراهی مردم، امنیت پایدار در سیستان و بلوچستان برقرار است

استاندار سیستان و بلوچستان اظهار داشت: نیروهای امنیتی و انتظامی سیستان و بلوچستان به معنای واقعی هم‌دل هستند و این امر در کنار همراهی تمام عیار مردم استان موجب برقراری امنیت پایدار شده است.

با همدلی و همراهی مردم، امنیت پایدار در سیستان و بلوچستان برقرار است
(سه شنبه ۹ اسفند ۱۴۰۱) ۰۸:۳۲
به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد کرمی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان که با حضور سردار رادان فرمانده انتظامی کل کشور برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران عنایت خداوند متعال بر ملت ایران و این انقلاب ادامه حرکت انبیا الهی است.

استاندار سیستان و بلوچستان اظهار داشت: باید در هر جایگاه و مسئولیتی که هستیم با تمام وجود به مسئولیت مان عمل کنیم.

محمد کرمی ضمن قدردانی از تلاش های سردار قنبری و نیروهای نظامی و انتظامی اذعان کرد: آینده ای روشن در انتظار سیستان و بلوچستان است و با تلاش و کوشش مشکلات این استان برطرف خواهد شد.

وی بیان داشت: اطلاق محرومیت به سیستان و بلوچستان نادرست بوده و با توجه به این ظرفیت‌هایی که در این استان وجود دارد و کارهایی که در حال انجام است، باید این استان را در حال توسعه بنامیم.

گفتنی است؛ با حکم سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران سرتیپ دوم "دوستعلی جلیلیان" به عنوان فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان معرفی شد. پیش از این سردار محمدقنبری فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بود.
تعداد بازدید : ۶۰۲
(سه شنبه ۹ اسفند ۱۴۰۱) ۰۸:۳۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید