چهارشنبه / ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ / ۰۸:۱۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۹۵۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

فرهنگ سازی مناسب در رابطه با اهدای خون از طریق رسانه ها انجام شود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ایثار یکی از مهمترین صفات مردم این خطه است و اهدای خون نیز نوعی ایثار محسوب می شود، لذا ضرورت دارد فرهنگ سازی مناسب در این حوزه از طریق رسانه ها انجام شود.

فرهنگ سازی مناسب در رابطه با اهدای خون از طریق رسانه ها انجام شود
(چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۱) ۰۸:۱۸
به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد کرمی در حاشیه نشست با مدیر عامل سازمان انتقال خون ایران اظهار داشت: سیستان و بلوچستان یک استان مستعد و ثروتمند است و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده آینده ای درخشان دارد.

وی با تاکید بر اهمیت موضوع انتقال خون در سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: مرکز انتقال خون در استان باید در مکانی مستقر گردد که عموم مردم به آن دسترسی داشته باشند.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: دهکده سلامت با ظرفیت ۲۰ هزار نفر در استان احداث می‌شود تا علاوه بر درمان معتادان متجاهر به توانمندسازی آنان از طریق آموزش های فنی حرفه ای کمک شود.

وی بیان کرد: سیستان و بلوچستان در بخش‌های مختلف از جمله کشاورزی، معدن شیلات، دامپروری و ... ظرفیت‌های فراوانی دارد که باید برای استفاده از آنها برنامه ریزی شود.

کرمی با تاکید بر مولدسازی دارایی های دولتی ادامه داد: در بحث مولدسازی دارایی ها باید از ظرفیت های موجود به بهترین نحو استفاده شود تا کاستی های دستگاه های اجرایی برطرف گردد.

وی با اشاره به لزوم مردمی سازی اقتصاد افزود: اگر اقتصاد ما مردمی شود قطعاً می توانیم ظرفیت های استان را بالفعل کنیم.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ایثار یکی از مهمترین صفات مردم این خطه است و اهدای خون نیز نوعی ایثار محسوب می شود، لذا ضرورت دارد فرهنگ سازی مناسب از طریق رسانه ها به خصوص صدا و سیما انجام شود.
تعداد بازدید : ۵۱۸
(چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۱) ۰۸:۱۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید