پنج شنبه / ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ / ۱۳:۴۹
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۹۶۳
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

مراودات اقتصادی با کشورهای همسایه؛ توسعه دوجانبه را موجب می شود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به ظرفیت‌های موجود در کشور و کشورهای همسایه؛ مراودات اقتصادی توسعه دوجانبه را به همراه دارد.

مراودات اقتصادی با کشورهای همسایه؛ توسعه دوجانبه را موجب می شود
(پنج شنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱) ۱۳:۴۹
به گزارش روابط‌عمومی استانداری؛ محمد کرمی استاندار در جلسه با اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اظهار داشت: با حضور در میدان عمل و اهتمام در انجام کارها نتایج مثبتی به همراه سرعت در انجام امور حاصل می‌شود.
 
وی گفت: همجواری با کشورهای همسایه ظرفیت و پتانسیل مثبتی برای رشد و توسعه این استان است.
 
استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر لزوم ارتقاء روابط با کشورهای همسایه به ویژه پاکستان بیان داشت: افزایش ارتباط با دو کشور هم مرز و تعامل بیشتر با آنها، موجب بهره‌مندی دو طرف از این مراودات خواهد شد.
 
وی با اشاره به اهمیت فعالیت و سرمایه گذاری بخش خصوصی، بر افزایش دامنه ارتباط مردمی با کشورهای همسایه و استحکام این روابط تاکید کرد.
 
کرمی افزود: با برنامه‌ریزی دقیق در زمینه وارادات کالا از کشورهای همسایه علاوه بر تامین کالاهای داخلی می توانیم با صنعت بسته بندی و افزایش ارزش افزوده این کالاها صادرات آن را به نقاط مختلف جهان داشته باشیم.
 
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اگر مردم در زمینه تولیدات، توسعه زیرساخت‌ها و حوزه‌های اقتصادی سرمایه‌گذاری کنند، دیگر شاهد اقتصاد دلالی و نوسانات قیمت ارز نخواهیم بود.
 
تعداد بازدید : ۷۲۸
(پنج شنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱) ۱۳:۴۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید