یکشنبه / ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ / ۱۱:۵۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۹۹۷
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان وبلوچستان:

مسئولان با پشتکار و اراده قوی؛ کارها را پیگیری کنند

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر بکارگیری مدیران توانمند در عرصه‌های مختلف، گفت: از مسئولان انتظار دارم؛ با انسجام، وحدت، برادری، پشتکار و اراده قوی در انجام کارها قدم بردارند.

مسئولان با پشتکار و اراده قوی؛ کارها را پیگیری کنند
(یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱) ۱۱:۵۷
به گزارش روابط‌عمومی استانداری؛ محمد کرمی، استاندار سیستان و بلوچستان در نشست شورای اداری شهرستان سرباز تاکید کرد: علاوه بر مسئولان دستگاههای اجرایی، شورای شهر و شهرداری نیز باید فعالیت شان را بیشتر کنند.

وی تصریح کرد: شوراهای اسلامی و شهرداری ها باید پاسخگوی مردم باشند؛ و در جهت آبادانی شهرستان مربوطه تا حد امکان فعالیت کنند.

کرمی گفت: دلیل عقب افتادگی بسیاری از کارها، عدم انسجام و اختلاف نظر بین شوراهاست و تداوم اختلافات موجب اختلال در پیشرفت امور و عدم خدمات رسانی شایسته به مردم می شود لذا انحلال شورا در این شرایط بهتر است.

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره بر جوان بودن مدیران شهرستان سرباز بیان داشت: جوانان؛ سرشار از نوآوری، تفکر و خلاقیت‌ هستند لذا مسئولان باید بصورت شبانه روزی در جهت پیشرفت و آبادانی شهرستان تلاش کنند و فرماندار نیز بر تغییر و تحولات شهرستان کنترل و نظارت نماید.

کرمی تصریح کرد: پتانسیل کشاورزی این شهرستان بی نظیر است و در حوزه آبی نیز با مشکلی مواجه نیست باید برنامه ریزی برای تولید محصولاتی که قابلیت صادرات دارد، انجام شود.

وی با تاکید بر اولویت قرار دادن روستاها گفت: مسئولان سعی کنند؛ واگذاری زمین به روستاییان جهت احداث خانه، زمین ‌واگذار شده کمتر از ۱۰۰۰ متر نباشد.

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه وجود روستاهای فاقد آب شرب و برق به هیچ عنوان قابل قبول نیست، بیان داشت: برای روستاهایی که مشکل آب شرب دارند، اعتباراتی به صورت علی الحساب در نظر گرفته شود و اسامی روستاهای فاقد آب لوله کشی و برق برای رفع این مشکلات در اختیار مسئولان قرار بگیرد.

کرمی با تاکید بر اینکه ساخت بیمارستان، یکی از اولویت‌های مهم این شهرستان است، تصریح کرد: تخصیص اعتبار برای این پروژه صورت گرفته لذا شروع ساخت آن باید سرعت بگیرد و فرماندار شهرستان موظف به نظارت و پیگیری آن می‌باشد.

وی بیان داشت: از مسئولان میخواهم؛ نشست هایی با سرمایه گذاران داشته باشند و آنان را در راستای سرمایه‌گذاری بر روی واحدهای تولیدی ترغیب و پشتیبانی نمایند.

وی بار دیگر با تاکید بر اینکه نباید اجازه دهیم روزمرگی در ادارات حاکم شود، اذعان کرد: بازرسی و بررسی وضعیت پروژه‌ها و مصوبات جلسات حتما توسط بازرسان استانداری صورت خواهد گرفت.
تعداد بازدید : ۶۰۰
(یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱) ۱۱:۵۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید