سه شنبه / ۸ فروردین ۱۴۰۲ / ۱۰:۵۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۰۱۴
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

لزوم تلاش مضاعف مسئولان برای تحقق شعار سال/ گزارشات باید در کف میدان دیده شود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: سال گذشته اتفاقات خوبی در استان رخ داد اما باید امسال چند برابر سال گذشته تلاش کنیم.

لزوم تلاش مضاعف مسئولان برای تحقق شعار سال/ گزارشات باید در کف میدان دیده شود
(سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲) ۱۰:۵۷
به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد کرمی در حاشیه نشست ویدئو کنفرانسی مدیران و کارگزاران دولت مردمی با رئیس جمهور ضمن تبریک سال نو و تقارن آن با بهار قرآن اظهار داشت: سال گذشته با تمامی مشکلاتی که دشمنان ایجاد کردند با راهبری حکیمانه مقام معظم رهبری از آن عبور کردیم.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی اراده الهی است، افزود: خوشبختانه در سال گذشته شاهد پیشرفت های خوبی در استان سیستان و بلوچستان بودیم.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: ما به عنوان سرباز باید در میدان بوده و فرمان رهبر معظم انقلاب را اجرا کنیم چرا که ایشان با پیش بینی حرکت دشمن این فرامین را صادر می‌کنند.

وی ادامه داد: وقتی فرمایشات رهبر معظم انقلاب در حوزه های مختلف به خصوص حوزه اقتصادی و فناوری را بررسی می کنیم می بینیم که ایشان چقدر دقیق و کارشناسانه راهنمایی می‌کنند.

کرمی بیان کرد: شعارها نباید فقط در سربرگ نامه ها بماند بلکه باید به آنها عمل کنیم تا شاهد پیشرفت روزافزون این منطقه باشیم.

وی تاکید کرد: گزارشات باید در کف میدان دیده شود و ارزیابی مسئولان بر اساس این گزارشات میدانی انجام می شود.

کرمی با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی برای پیشبرد کارها خاطرنشان‌کرد: همه دستگاه ها باید برنامه داشته باشند و بر اساس برنامه عمل کنند همچنین برنامه ریزی ها نیز باید اجرایی و عملیاتی شوند.

وی افزود: البته برنامه ها هم ارزیابی می شوند تا قابلیت اجرایی و عملیاتی شدن آن ها مشخص شود.

استاندار سیستان و بلوچستان اذعان کرد: کنترل تورم و رشد تولید فرمانی‌ است که باید با برنامه ریزی و تلاشی مضاعف در استان اجرایی شود.

وی با تاکید بر اینکه خوشبختانه امنیت خوبی در استان برقرار است، تصریح کرد: البته افرادی می‌خواهند با کلمه ناامنی از سرمایه‌گذاری در این استان جلوگیری کنند که قطعا موفق نخواهند شد.

کرمی تصریح کرد: از فکر جوانان، دانشگاهیان و نخبگان باید در حوزه تجارت و اقتصاد استفاده شود.

وی بیان کرد: باید اشتغال پایدار در استان سیستان و بلوچستان ایجاد شود و صرفا به ارائه آمار بسنده نشود.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: خوشبختانه این استان ظرفیت های خوبی دارد و ما علاوه بر مرزهای آبی از مرزهای خاکی نیز بهره‌مندیم.

وی با اشاره به ظرفیت استان در حوزه کشاورزی تصریح کرد: جهاد کشاورزی باید از توان مردم در این بخش استفاده کند.

کرمی با اشاره به نهادینه سازی فرهنگ کار و تلاش در استان ادامه داد: رسانه ها و در صدر آنها صدا و سیما باید در بحث فرهنگ سازی نقش آفرینی کنند.

وی افزود: همه ما فرصت کوتاهی برای خدمت گزاری داریم بنابراین باید این فرصت را قدر بدانیم و تمام توان خود را برای آسایش مردم به کار بگیریم.
تعداد بازدید : ۵۵۷
(سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲) ۱۰:۵۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید