جمعه / ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ / ۲۲:۱۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۰۳۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

امروز تشیع و تسنن سیستان و بلوچستان همه با هم با وحدت و انسجام برای توسعه استان تلاش می‌کنند

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: امروز همه برادران دینی اعم از تشیع و تسنن با وحدت و انسجام برای توسعه استان و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند که این وحدت بی‌نظیر و ستودنی است.

امروز تشیع و تسنن سیستان و بلوچستان همه با هم با وحدت و انسجام برای توسعه استان تلاش می‌کنند
(جمعه ۱۸ فروردین ۱۴۰۲) ۲۲:۱۳
به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد کرمی در حاشیه مراسم "آیین برادری و محفل انس با قرآن کریم"، اظهارداشت: قرآن فرمان الهی است و همه ما باید بر اساس این دستورالعمل زندگی و عمل کنیم.

وی افزود: «مهار تورم و رشد تولید» یک فرمان است و همه باید در کف میدان آن را اجرا کنیم.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: از جوانان و نوجوانان استان تقاضا می کنم با افکار نوآورانه و مبتکرانه خود در همه طرح های اقتصادی مشارکت داشته باشند.

وی با تاکید بر مشارکت مردم در اقتصاد ادامه داد: اقتصادی موفق است که مردم در آن حضور داشته باشند.

کرمی بیان کرد: به هیچ کس اجازه خام‌فروشی معادن را نخواهیم داد لذا سرمایه‌گذاران این حوزه باید صنایع تبدیلی را به استان بیاورند.

وی با اشاره به ایجاد ۵۰۰ هکتار نخلستان در استان اذعان کرد: همه افرادی که توانمندی دارند، به میدان بیایند و از فکر جوانان نیز استفاده کنند.

استاندار سیستان و بلوچستان اذعان کرد: این استان ظرفیت های فراوانی در حوزه شیلات و دامپروری دارد که باید از این ظرفیت ها استفاده کرد.

وی تصریح کرد: در سیستان و بلوچستان فرصت های فراوانی برای سرمایه گذاری وجود دارد که سرمایه‌گذاران می‌توانند از این فرصت ها استفاده کنند.

کرمی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی اراده الهی است و خداوند رسالت سنگینی را در این حوزه بر عهده ما قرار داده است.

وی بیان کرد: امروز ملت ایران نماد وحدت امت اسلامی است لذا باید همه در کنار هم باشند و برای اجرای دقیق دستورات دین مبین اسلام تلاش کنند.

استاندار سیستان و بلوچستان اذعان کرد: امروز همه برادران اعم از تشیع و تسنن برای توسعه استان و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند که این وحدت بی‌نظیر است.
تعداد بازدید : ۵۵۲
(جمعه ۱۸ فروردین ۱۴۰۲) ۲۲:۱۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید