چهارشنبه / ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ / ۰۸:۴۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۰۷۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

استاندار سیستان و بلوچستان: تربیت نیروی های متخصص ضرورت دارد / لزوم تقویت فرهنگ کار

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر لزوم تربیت نیروی جوان متخصص گفت: حضور نیروی های جوان متخصص در کنار این همه ثروت‌های عظیم می تواند در پیشرفت و توسعه استان تاثیرگذار باشد.

استاندار سیستان و بلوچستان: تربیت نیروی های متخصص ضرورت دارد / لزوم تقویت فرهنگ کار
(چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۲) ۰۸:۴۱
به گزارش روابط‌عمومی استانداری؛ محمدکرمی، استاندار سیستان و بلوچستان در حاشیه بازدید سرزده از بخشداری کورین اظهار داشت: پیگیری اعتبارات، نحوه مصرف اعتبارات و عملکرد دستگاه‌ها حتما باید مورد توجه مسئولان قرار بگیرد.

وی با تاکید بر ایجاد ۱۰۰۰ هکتار گلخانه در منطقه بیان داشت: با توجه به عملکرد موفق استان های کم آب کشور در ایجاد گلخانه‌ها باید در زمینه ایجاد و افزایش گلخانه‌ها اقدام کنیم.

استاندار سیستان و بر حمایت از مسئولان در انجام کارها تاکید و افزود: مسئولان باید در انجام امور و اعتبارات سریع و مصمم تصمیم‌گیری و اقدام کنند.

وی با اشاره به پتانسیل معادن در این استان افزود: مشارکت‌های مردمی در معادن باید افزایش یابد و ایجاد صنایع تبدیلی در کنار معادن نیز با جدیت دنبال شود.

کرمی با اشاره به شرایط آب و هوایی منطقه بر توسعه بخش‌های تولیدی متناظر بیان داشت: احیای منطقه سمسور با توجه به آب و زمین مرغوب آن برای ایجاد نخلستان باید مد نظر قرار گیرد.

وی بر آموزش مهارت‌های کار با توجه به خلع نیروی انسانی در برخی از شغل‌ها توسط مراکز فنی و حرفه‌ای تاکید و اذعان کرد: جوانان سرشار از نوآوری و خلاقیت هستند، که این ظرفیت در پیشبرد اهداف باید مورد توجه باشد.

کرمی بر انجام کارهای علمی و تخصصی تاکید و بیان داشت: اگر کار علمی صورت بگیرد در هر بخشی می تواند موفق باشد.

وی با اشاره به اینکه مردم این استان سخت کوش هستند، تصریح کرد: متاسفانه طی سال های اخیر فرهنگ کار آسیب دیده است که باید اصلاح شود.

استاندار سیستان و بلوچستان به تلاش برای کاهش شغل‌های کاذب، هدایت افراد شاغل در این مشاغل به شغل‌های مناسب و برنامه ریزی در جهت ایجاد اشتغال پایدار و به طبع آن افزایش ثروت تاکید کرد‌.
تعداد بازدید : ۴۶۱
(چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۲) ۰۸:۴۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید